Język
Wyświetlenia
449
pl.news 6

Watykański biskup wierzy, że Chiny "najlepiej wdrażają" katolicką doktrynę społeczną

Chiny są "obecnie tym krajem, który najlepiej wdraża społeczną doktrynę Kościoła", twierdzi biskup Marcelo Sánchez Sorondo, kanclerz Papieskiej Akademii Nauk Społecznych.

W rozmowie z Vatican Insider z 2 lutego pochwalił on komunistyczny reżim jako "nadzwyczajny" ze względu na "pozytywne sumienie narodowe" i nieobecność narkotyków.

O Chinach wiadomo, że prześladowani tam są Chrześcijanie, kościoły się burzy, a kobiety zmusza do aborcji.

Grafika: Marcelo Sánchez Sorondo, © Gcmarino, wikicommons, CC BY-SA, #newsVhncirkrre
pl.news wspomniał ten post w Watykański tweet anty-dziecięcy zbulwersował nawet protestantów.
predex
Szkodfa ,że ten urzędnik watykański nie wierzy w Boga tylko w Chiny
ŚW.FILOMENA
... Dołącz do międzynarodowego czuwania modlitewnego ! JEZUS PROSI: Wzywam do wielkiej modlitwy za Europę w tym czasie. Z soboty na niedzielę, tj. z 10/11. 02. 2018r. o północy kolejny raz łączymy się duchowo odmawiając wszystkie 4 części różańca św. Oprócz stałych intencji - o ochronę Misji Zbawienia, ratowanie dusz od potępienia oraz zjednoczenie i umocnienie Armii Reszty - będziemy modlić się … Więcej
predex
To sa juz nistety tylko urzędnicy unijni w czarnych sutannach, X Piotr mówi tak , z objawień, wy nie tylko już nie macie miłości ale nawet litości.
Faustinus
Taki jest stan ducha, umysłów i wiary prawie wszystkich hierarchów Franciszka. Tam już nie ma miejsca na prawdę ewangeliczną i zwykły rozum, który powinien uzupełniać wiarę. Tam już nie ma ani wiary, ani rozumu.