Clicks35
uk.news

Папа Франциск проповідує блюзнірство і виправдовує такі злочини, як аборти і наругу над дітьми

13 червня портал LaCiviltaCattolica.com повідомив, що Папа Франциск знову виступив на захист аморальних положень документа Amoris Laetita в ході зустрічі з єзуїтами, яка пройшла 31 травня в румунському місті Бухарест.

"Як тільки почався Синод з питань сім'ї, хтось сказав:" Дивіться, Папа Римський проводить синод, щоб дозволити причастя для розлучених", і вони як і раніше повторюють це навіть сьогодні!" - поскаржився Папа Франциск (навіть незважаючи на те, що проблема полягає не в тих, хто "розлучився", а тих, хто живе "в блуді").

Папа Франциск знайшов порятунок в суперечливих заявах, та повідомив, що синоду вдалося перейти від "казуїстики безплідного і формального розумування" до "істинної моралі Фоми Аквінського".

Наприкінці своєї промови він визнав правоту тих, хто говорив, що Папа Франциск хоче дати право на те, що він називає "доступом до священних ритуалів", для аморальних грішників (що повністю суперечить духу Євангелія).

Папа Франциск також заявив, що таке порушення "є результатом використання класичних умовиводів Святого Фоми, а не простих ігор словами про те, "що можна, а що не можна "робити".

Якщо "що можна, а що не можна" - це "проста гра словами", то будь-який злочин, включаючи аборти і насильство над дітьми, можна виправдати.

Зображення: © Mazur/catholicnews.org.uk, CC BY-NC-SA, #newsBxjppxaaut