Clicks46
lt.news

Dienraštis L’Osservatore Romano siūlo pagonybę vietoj „griežtos doktrinos“

Vatikano dienraštis L’Osservatore Romano, kuris per pastaruosius metus tapo įnirtingu bei erzinančiu antikatalikišku skuduru, rugsėjo 11-ąją publikavo interviu su kolumbiečiu jėzuitu ir Amazonės sinodo propagandistu Alfredo Ferro Medina.

Ferro yra paslaptingojo „Visos Amazonės jėzuitų tarnybos“ koordinatorius. Interviu buvo su protestantu žurnalistu Marcelo Figueroa - Argentinos leidinio L’Osservatore Romano redaktoriumi.

Jėzuitui Ferro atrodo, jog pagrindiniai ir patys svarbiausi Bažnyčios iššūkiai yra sugalvoti kaip tikinčiųjų ir bažnytiniame gyvenime įgyvendinti „evangelizaciją“. Vis dėlto, jis supranta, jog „evangelizacija“ yra nesusijusi su Evangelijos garsinimu ir aukštinimu, verčiau prisijungimu prie „skirtingų kultūrų ir religijų dialogo“ (siekiant sveiko „dialogo“).

Jis nutarė, jog „baigėsi laikai“, kai galėjome „sau leisti turėti protinius modelius, formuojamus griežtos doktrinos“. Sakydamas „griežtos doktrinos“ Ferro turėjo omenyje katalikų Tikėjimą. Natūraliai pagonybė, socializmas, gėjų propaganda ir gamtosauga jėzuitui neatrodo tokios „griežtos doktrinos“.

Ferro toliau skundėsi, jog „mes“ primygtinai reikalaujame „Vakarietiškų ritualų“ (nors šie buvo sunaikinti prieš dešimtmečius) ir neatsižvelgiame į „čiabuvių ir vietinių gyventojų simboliką bei ritualų būdus“. Šis išsireiškimas kabutėse yra pagonybės eufemizmas.

Pranciškus glaudžiai prisidės prie Amazonės Sinodo - pranašauja Ferro. Taip bus todėl, kad Romos vyskupas trokšta „paskatinti Amazonės Bažnyčios pokyčių ir transformacijų“ įgyvendinimą, kuris „būtinai“ turės pasekmių ir universaliajai pasaulio Bažnyčiai“

#newsNksronvphi