Clicks57
uk.news

Професійна перепідготовка: Ватикан почав (жартівливу?) атаку на німецький синод

4 вересня кардинал Марк Уелле, який займає пост префекта Конгрегації доктрини з питань єпископів, написав листа на адресу кардинала Рейнхарда Маркса, в якому повідомив, що майбутній синод, організований єпископами Німеччини, не має ніякої екклезіологічної цінності.

12 вересня портал CatholicNewsAgency.com повідомив, що Уеллі зазначив, що такий синод просто не може змінити правила роботи і навчання традиційної церкви.

Ватикан доклав дані канонічної оцінки, яка була підписана архієпископом Філіппо Янноне, який обіймає посаду керівника Папської ради з питань законодавчих документів.

Янноне пояснює, що синод порушує канонічні норми, обговорюючи такі теми, як "сексуальна моральність", "правила життя священика" і "жінки в церкві".

На його думку, це не синод, присвячений регіональним проблемам, як заявляють єпископи в Німеччині, а один з різновидів собору, яка не має ніякої сили без схвалення Ватикану.

Проте, досвід підказує, що єпископи Німеччини ніколи не сприймають такі заяви серйозно, адже Ватикан готовий змінювати свою думку так само часто, як інші люди змінюють свою нижню білизну.

Зображення: Marc Ouellet, #newsAsccqmtouj