Clicks1.3K

Otvorený list Mons.Zvolenskému k prípadu hlasovania Zuzany Čaputovej

Vážený Mons.Stanislav Zvolenský...

Tento otvorený list je výzvou pre vás za slovenský národ (štát) a to nie len preto, že v mene Božom zastupujete národ ako predseda biskupov Slovenska, ale aj najvyšší sudca slovenskej katolíckej Cirkvi.

Keďže sa jedná o súdne rozhodnutie v prípade Zuzany Čaputovej (rod.Strapáková), táto záležitosť sa vás dotýka viac ako len duchovného otca národa, ale aj znalca v práve a zákonov.
Nevyžaduje sa od vás, aby ste súdili Z.Čaputovú v prípade hlasovania počas prezidentských volieb- nakoľko to prináleží ústavnému Súdu, ale váš hlas by mal zaznieť ako Výzva k spravodlivosti, nakoľko v prípade Andreja Kisku sa premlčali finančné podvody a napokon aj jeho kontroverzné manželstvo, ktoré nie je hodné "hlavy štátu".

To isté sa deje v prípade Zuzany Čaputovej, ktorá sa rozviedla a s partnerom (Peter Konečný) nežije v zákonitom cirkevnom manželstve. Až okolo 300 000 hlasov voličov neboli preverené dostatočne na to, aby sa mohlo právoplatne rozhodnúť v prospech jej inaugurácie a tak vstúpiť do úradu prezidentky.
Ako viete, tak Ústavný Súd nestihol rozhodnúť v prípade hlasovania Zuzany Čaputovej, či už zámerne alebo kvôli iným okolnostiam, napriek tomu jej inaugurácia sa uskutočnila na poludnie dňa: 15.6.2019.

Nemôžeme súhlasiť s takou nespravodlivosťou-nezákonnosťou a neprávom, akého sa dopúšťajú ľudia, keď sa jedná o úrad prezidenta a to zvlášť, že v tomto úrade má byť Bohom a Cirkvou vyvolená osoba. Aj keď žijeme v demokratickom zriadení štátu, nič to nemení na poslaní, ktoré máte v zastúpení Boha, aby ste vyvolili jedného človeka z pomedzi bohabojných mužov.

Vážený Mons.Zvolenský.... nepozerajte na to, kto vyzýva k pokániu a spravodlivosti, ale k čomu je adresovaná táto výzva, lebo spravodlivosť je sama o sebe božskou vlastnosťou, či už k nej vyzýva laik alebo klerik.
My sa máme dožadovať spravodlivosti pre samotnú povahu dobra a Pravdy, nie kvôli vznešeným titulom, či povesti človeka.

Ďakujem vám za každú, aj tú najmenšiu snahu v presadzovaní spravodlivosti a práva občanov slovenskej Cirkvi a národa.
Boh s Vami.
*KAUZA: ” MONS.STANISLAV ZVOLENSKÝ “
hriechyokultizmus.wordpress.com/…/kauza-mons-stan…
KAHLENBERG likes this.
Coburg
Koho je to list? Kto je podpísaný?
zamerne je napísaný ako anonym, aby sa ludia zamerali na obsah listu.
KAHLENBERG likes this.