Clicks33
lt.news

Nufilmuota ir paviešinta: Pranciškų apgavo ir paklaidino tariami „išnaudojimų“ aktyvistai (VAIZDO ĮRAŠAS)

Po vasario 20-osios bendrosios auditorijos Popiežius Pranciškus susitiko su Lenkijos anti-bažnytinės grupuotės aktyvistais, kurie bjauriai naudojasi dabartine „lytinių išnaudojimų“ krize dvasininkijoje.

Grupuotei vadovauja Lenkijos parlamento nariai Joanna Scheuring-Wielgus bei Marek Lisiński - fondo „Don't be afraid“ (Nebijokite) vadovas.

Politikai Pranciškui pristatė „pranešimą“ apie nepatvirtintus dvasininkų „išnaudojimus“ Lenkijoje.

Pranciškus pradėjo meltis kartu su jais, tačiau niekas popo neinformavo, jog politikai Scheuring-Wielgus bei Lisiński iš tiesų yra ateistai.

Kai Popiežius sužinojo, jog Lasinski tariamai kentėjo nuo lytinių „išnaudojimų“, jis pabučiavo politikui rankas. Popiežius pažadėjo perskaityti „pranešimą“ artėjančiame sinode.

Scheuring Wielgus yra pro-gėjų ir pro-aborto aktyvistė. Ji mano, jog niekas negali teigti, kad negimęs kūdikis apskritai gali būti vadinamas „kūdikiu“ arba „žmogumi“. Jos pranešimas tiesiogiai nukreiptas į provokacijas ir „Lenkijos Vyskupų atsistatydinimą“.

Lisinski kalbėjo Lenkijos valstybiniame radijuje ir nurodė, kad jo idėjoms reikia pinigų, nurodė Australijos ir JAV pavyzdžius.

Politikas ir buvęs alkoholikas, jis teigė, jog buvo „išnaudojamas“ parapijos kunigo, kai jis buvo 13-metis bažnyčios choro berniukas, nors tam nėra jokių įrodymų, kad dabartinis politikas apskritai dalyvavo bažnytinėje veikloje.

Bažnyčia yra viena iš kelių organizacijų Lenkijoje, kuri išleido ypatingas politikas prieš lytinius nepilnamečių išnaudojimus. Vis dėlto, šių politikų sudarytas „pranešimas“ nukreiptas tik prieš Bažnyčią ir dvasininkiją.

Pranešime paminėta vos keletas tikrų ir įrodytų išnaudojimo atvejų. Opolės vyskupija jau paviešino ilgą ir detalų paneigiantį sąrašą apie melagingą išnaudojimų atvejo pranešimą.

#newsCqaqksefog