Clicks32
lt.news

Policija tiria Barselonos Kardinolą už galimą kunigo nušalinimą

Policija pradėjo tirti modernistą Barselono Kardinolą Juan Jose Omella (73-erių) ir jo darbinę veiklą už galima dokumentų falsifikavimą.

2017-aisiais Omella atėmė dvasininko titulą iš Migelio Angel Barco už tai, kad šis tariamai susilaukė dukros su 19-mete.

Barco paneigė šiuos kaltinimus su atliktu tėvystės testu, kurio Omella niekada nepersiuntė į Romą. Jis taip pat nurodė, jog Omella niekada su juo nesikalbėjo apie tyrimo ir bylos dokumentaciją, o tai Ispanijoje laikoma nusikaltimu.

Ši byla yra itin prieštaringa, nes Omella buvo pagrindinė jėga už konservatoriaus Arkivyskupo Manuelio Urena Pastor (74-erių) iš Zaragozos defenestraciją 2014-aisiais. Urena sumokėjo 60 tūkst. eurų suaugusiam diakonui, kuris tariamai buvo „homoseksualiai prievartaujamas“ to pačio dvasininko Barco, prieš kurį tuomet nebuvo imtasi jokių veiksmų.

Modernistinio tinklalapio PeriodistaDigital.com duomenimis (birželio 19), Omella turėjo asmeninių priežasčių atimti iš Barco kunigo titulą, nes, jeigu Barco būtų paskelbtas nekaltu, tai paaiškėtų, jog nebuvo jokios priežasties nušalinti Akivyskupo Urena išskyrus Omellos ambicijų - tuo laikotarpiu šis Kardinolas siekė tapti Urenos įpėdiniu.

Paveiksliukas: Juan José Omella, #newsUdttdirjkk