Clicks12

Гендеристи збираються перевіряти школи на «буллінг»

Останнім часом в українські школи просувають так звану боротьбу з буллінгом, під яким мається на увазі «насилля щодо певної людини, цькування». Розглянемо разом що за тим приховується?

«Буллінг» – новий спосіб просування гендеру та ювенальної юстиції

У 2019 році обманені гендеристами депутати, щиро вірячи, що йдеться про добро, навіть просунули Закон про буллінг. 8 квітня 2019 року було повідомлено, що одну із шкіл в Запоріжжі будуть провіряти на «буллінг»[1]. Що ж поганого, скажете Ви? Однак, змушені Вас розчарувати, йдеться про підміну понять – боротьба з буллінгом – це одна із стратегій просування гендеру та ювенальної юстиції. Такій винахідливості нам хіба тільки повчитися. Як вже тільки не виганяють свідомі батьки та активісти збочений гендер зі шкіл, а він лізе через вікна та різні щілини.

Батьків хочуть штрафувати

Організація ЮНІСЕФ, що давно вже є інструментов Нового Світового Порядку, зробила сенсаційну заяву, що в Україні 67 % дітей віком від 11 до 17 років пережили буллінг, тобто насилля з боку батьків, вчителів та однокласників[2]. Тобто, якщо у Вас вдома троє дітей, то по логіці ЮНІСЕФ, нібито двоє з них пережили насилля. А це означає, що з ними повинні працювати соціальні служби та гендеристи, що будуть «помагати» вашим дітям боротися з «насильниками», тобто вами. А під насиллям, звичайно, що можна кваліфікувати все, що хочеш. Не дав своїй дитині змінити стать – ти насильник, підвищив голос – насильник і т.д….

Окрім того, якщо, наприклад, вашого сина випадково образив його однокласник, то до відповідальності будуть притягувати батьків. Гендеристки кажуть: «Що стосується жертв, то ними часто стають діти, які в сім’ї виконують роль “громовідводу” для батьків. Дорослі, не вміючи вирішувати свої суперечки, зганяють агресію на дитині, часто неусвідомлено». Тобто у всякому випадку будуть винуваті батьки, за що будуть платити й штрафи. А яким батькам, після таких штрафів, залишать дітей?

Буллінг? Дзвони гендеристам, вони «доможуть»

По українських школах роздають листівки «проти буллінгу» та заохочують дзвонити школярів (яких образили батьки, вчителі чи друзі) на гарячу лінію найвідомішої гендерної організації Катерини Левченко. Йдеться про Національну гарячу лінію з питань гендерної дискримінації при міжнародному жіночому правозахисному центрі «Ла Страда-Україна»[3]. Після дзвінка дитини, гендеристки передають всю інформацію в структури ювенальної юстиції, дитину ставлять на контроль і згідно з європейською практикою, планують відбирати.

Гендеристи радіють – після пропаганди по школах діти почали масово обвинувачувати своїх однокласників та вчителів у буллінгу та дзвонити їм на гарячу лінію:

«Після прийняття закону кількість дзвінків про Булінг просто зашкалює! На наших заходах з протидії булінгу всі педколективи шкіл заявляють, що “в їх престижному ліцеї ніколи такого не було”, а на груповій роботі з дітьми з’ясовується, що майже кожен учень стикався з знущаннями в своїй школі».
Після таких «групових робіт» гендеристок з дітьми, діти навчилися придумувати за що можна наказати свого однокласника, не розуміючи, які трагічні наслідки це буде мати для їх сім’ї.

Гендер та буллінг

Про те, що буллінг – це тільки інструмент гендеристів, свідчать і їхні відкриті плани щодо так званої боротьби з гендерним буллінгом. Гендеристки вважають, що якщо хлопчик, наприклад, заявив, що він дівчинка, а злі батьки та вчителі – проти, то вони вчиняють буллінг, цькування над хлопчиком[4].

Що робити? Як батькам захистити своїх дітей?

Насамперед, треба пояснити дитині, щоб не заповнювала жодних анкет, не йшла на розмови з гендерними психологами без дозволу батьків. Тобто не давала жодних даних.

Окрім того, потрібно інформувати педагогів, щоб не запрошували у школи та самі не проходили «буллінгові» тренінги, після яких у травлі звинувачують всіх підряд.

Боротьба з буллінгом (цькування, насилля) – це та сама пісня гендеристів, що і боротьба з дискримінацією, насиллям, порушенням прав дітей. А насправді – це налаштує дітей проти батьків, вчителів та один проти одного. І який тоді педагогічний процес? І яке тоді виховання? Дайте відповідь самі.

[1] reporter-ua.com/…/345566_odnu-iz-…
[2] nv.ua/spec/chto-takoe-bull…
[3]nv.ua/spec/chto-takoe-bull…
[4]sofia-dom.com.ua/articles/kak-protivostoy…

Джерело: www.simyapidpokrovom.lviv.ua/henderysty-zbyr…