Clicks92

Chmelár sa vyfarbil na červeno so slobodomurárskym heslom: „Sme socialisti a hrdo sa hlásime k historickému zápasu za slobodu, rovnosť a bratstvo, ..."

Názov Socialisti si Chmelár zvolil z celkom jednoduchého dôvodu – „Politike treba vrátiť čitateľnosť“.

„Sme socialisti a hrdo sa hlásime k historickému zápasu za slobodu, rovnosť a bratstvo, za sociálnu spravodlivosť a environmentálnu udržateľnosť, za mier a demokraciu pre všetkých, k zápasu, ktorý výrazne zlepšil životné podmienky miliónom čestných a pracovitých ľudí na celom svete,“ uvádza sa ďalej v príspevku.

www.hlavnydennik.sk/…/na-pulze-dna-ch…

Chmelár síce hovorí, že nemá nič spoločné s bývalým režimom, ale jeho myšlienky, slová a skutky hovoria sami za seba, že ide o Neosocializmus, ktorý v podstate len dáva socializmu novú tvár v novej dobe.

Ani sa neštíti použiť ideologiu zvanu "Socializmus" vo svojej polit.strane.

Ved Socializmus nie je ideologiou len pre samotný názov, ale pre samotnu podstatu, ktoru predstavuje a ktoru oficiálne odsúdili pápeži (Cirkev) i skutoční politologovia.

Problém dnešnej spoločnosti spočíva v tom, že sa ešte stále nevysporiadal so Socializmom a to spravodlivými zakonmi, ktoré by ju považovali za trestuhodnú ideologiu, podobne ako nacizmus, či fašizmus.

Toto je následok bezprávia, ktorý vytvára nové zoskupenia (aj politicke) a preto bude vojna, kedy socialisti a komunisti znova povstanu v sile.

Napokon však Nepoškvrnené Srdce Panny Márie zviťazí a bojový ateizmus úplne zanikne, pretože Veľké Varovanie od Boha zničí každú neveru.