Clicks1K
csk.news
72

Františkov Vatikán chce "novú cirkev" - kardinál Müller

Františkov Vatikán chce vybudovať "novú cirkev" - kardinál Müller

Pracovný dokument Amazonskej Synody obsahuje „ideologickú víziu“ a nemá „nič“ čo do činenia s „Kresťanstvom“, povedal kardinál Ludwig Müller pre LaNuovaBQ.it (11. júla).

Podľa Müllera autori dokumentu „pristupujú k našej viere tak, ako keby to bol európsky názor.“ Odmieta pojem „ekologická konverzia“ obsiahnutý v dokumente, pretože existuje iba konverzia na Krista.

Synoda je „zámienkou na zmenu Cirkvi“, varuje Müller: „V Ríme sa oslavuje začiatok novej cirkvi.“

K otázke, či je dokument kacírsky, Müller odpovedal: „Kacírsky? Nie je len to, je aj hlúpy.“

Podľa neho poznajú kacíry doktrínu, ale sú proti nej, zatiaľ čo dokument „len vytvára veľký zmätok“. Jeho centrom nie je Ježiš Kristus, ale samotní autori a ich myšlienky o spasení sveta.

Obrázok: Gerhard Ludwig Müller, © Mazur/catholicnews.org.uk, CC BY-NC-SA, #newsEzqjfxxwjz
Co na to Peter(skala) ?
csk.news
piakatarina likes this.
Teodora.Bohumila-jediný konstruktivní návrh.:Návrh pravověrného papeže od BKP

Vigáno nie je ekumenista? Je proti ekumenizmu? Varuje pred ním? Varuje pred pripravovaným veľkým babylonom náboženstiev? Pred synkretizmom s božími nepriateľmi? Vadí mu duch assisi ,ktorým nahradili v RKC Ducha Svätého? Nie? Teda chcú zvoliť "pravoverného ekumenistu ,lebo zastáva Písmo v otázke homosexualizmu?
ano varuje,ano vadí
A kde a kedy vyhlásil,že ekumenizmus je diablov podvod ? Kde a kedy varoval veriacich pred tým,že RKC klame o troch údajne monoteistických náboženstvách? Kde a kedy varoval jemu zverené stádo ,aby nepočúvali pastierov z RKC ,ktorí už veria ,že kresťania majú s mohamedánmi spoločného "boha" Alláha? Kde a kedy odsúdil Wojtylovo modloslužobné stretnutie s pohlavármi falošných náboženstiev a jeho …More
A kde a kedy vyhlásil,že ekumenizmus je diablov podvod ? Kde a kedy varoval veriacich pred tým,že RKC klame o troch údajne monoteistických náboženstvách? Kde a kedy varoval jemu zverené stádo ,aby nepočúvali pastierov z RKC ,ktorí už veria ,že kresťania majú s mohamedánmi spoločného "boha" Alláha? Kde a kedy odsúdil Wojtylovo modloslužobné stretnutie s pohlavármi falošných náboženstiev a jeho nasledovníkov,ktorí z toho urobili tradíciu? Kde a kedy povedal kto vládne svetu a kto a s akým úmyslom ovládol RKC a kam vedie oklamané stádo?
TeodoraBohumila -takže ani ty ,ani dohnalovci neviete dokázať ,že Vigáno háji celú katolícku náuku! Je len proti tej jednej veci,ktorá tak bije do očí a odhaľuje babylonskú neviestku príliš.Keby odpadlá štruktúra nebhajovala a nepropagovala zvrátenosti ako LGBTI ,tak by k odpadu od pravej viery stále mlčal.
Takže je to s Vigánom ako s Putinom a Trumpom. "Prorokovi" Dohnalovi sa zapáčilo niečo z …More
TeodoraBohumila -takže ani ty ,ani dohnalovci neviete dokázať ,že Vigáno háji celú katolícku náuku! Je len proti tej jednej veci,ktorá tak bije do očí a odhaľuje babylonskú neviestku príliš.Keby odpadlá štruktúra nebhajovala a nepropagovala zvrátenosti ako LGBTI ,tak by k odpadu od pravej viery stále mlčal.
Takže je to s Vigánom ako s Putinom a Trumpom. "Prorokovi" Dohnalovi sa zapáčilo niečo z toho ,čo hovoria a vyhlásil ich za záchrancov sveta.Najprv Putina a keď to nevyšlo tak prišiel "spasiteľ "z druhej strany sionista a sluha synagogy satanovej Trump. A hneď ho "prorok" svojim "prorockým svetlom" uvidel ako Boží zázrak a záchranu kresťanstva a zemegule.
Dohnal so svojimi sekretármi zúfalo čaká ,kedy sa už začne tá nimi predpovedaná obroda a veľký rozkvet cirkvi,keď sa podľa ich vízií "väčšia polovica" štruktúry obráti naspäť k evanjeliu a konečne sa v tej temnote objaví jeden ekumenista ,ktorý je proti sodomii.Pre Dohnala je to hneď znakom ,že obroda sa začína a Vigána za to označuje ako pravoverného a odporúča za pápeža.
Keby sa aj Vigáno postavil za celú pravdu evanjelia ,tak sa nič nezmení ,lebo sa splnilo Písmo a nastal ten masový odpad od viery ,pred druhým príchodom Krista. Písmo nám po tomto odpade od viery nesľubuje obrodu ,ale len záchranu tým ,ktorí ostanú verní evanjeliu a nie "prorokom" ,ktorí ignorujú znamenia časov.
Jediný konstruktivní návrh.:Návrh pravověrného papeže od BKP

Dálší: ODPÁD = TOTÁLNÍ rozpad.
apredsasatoci likes this.