Clicks1.5K
ŚW.FILOMENA
1

PAN JEZUS: Jeśli człowiek pragnie posiadania innego człowieka, kiedy podziwia go i pożąda, nie jest to miłość, ale oślepiająca żądza

WYBRANE FRAGMENTY Z "ORĘDZI NA CZASY OSTATECZNE, KTÓRE WŁAŚNIE NADESZŁY" - SŁOWA SKIEROWANE DO PANI AGNIESZKI DN. 30 MARCA 2011

PAN JEZUS: Wiem co myślisz dziecko, że są różne rodzaje miłości i czasem człowiek zły przeżywa fascynację sądząc, że to miłość, ale Ja ci powiadam, jedna jest Miłość i Ja nią jestem. Nikt nie kocha prawdziwie nie będąc zanurzony w Mojej Miłości. Miłość jest nią prawdziwie, kiedy pragnie ofiarować się cała, kiedy pragnie nieustannej obecności i ofiary. Wtedy kochasz, kiedy chcesz Mi cała się oddać i ofiarować, kiedy chcesz znosić Mój ból i Moje cierpienia. Wtedy Mnie kochasz.

Jeśli człowiek pragnie posiadania innego człowieka, kiedy podziwia go i pożąda, nie jest to miłość, ale oślepiająca żądza.

Zapytaj wówczas, czy jest gotów poświęcić się, aby zobaczyć ukochaną osobę katowaną przez oprawców, czy chce razem z nią przechodzić męki biczowania, czy pragnie umierać poniżony i wzgardzony patrząc na niezmierne poniżenie i splugawienie umiłowanej rzekomo duszy? Nie dziecko, fascynacja zakłada tylko spijanie owoców pożądania, nie jest gotowa na żadną ofiarę.


_________________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

O nieczystości - kazanie św. Jana Vianneya

JEZUS: Zabierzcie te wszystkie hałaśliwe wrzaski sprzed Moich oczu... Płaczę, cierpię, umieram, a wy wołacie radośnie "Panie".... Chcę współcierpienia! Chcę zjednoczenia w bólu!

Nierozerwalność małżeństwa dziełem Bożego Miłosierdzia