Clicks72
uk.news

Омана "індивідуального випадку": кардинал Маркс благословляє гомосексуальні пари

64-річний кардинал з Мюнхена, Рейнхард Маркс, спонукав своїх священиків дати гомосексуалістам літургійне "заохочення" [німецькою: "Zuspruch"]. До своїх слів він додав: "Я не бачу жодних проблем з цим".

Під час інтерв’ю Bayerischer Rundfunk 3 лютого, Маркс заявив, що не хоче, щоб його слова зрозуміли як загальне схвалення до благословення псевдо-шлюбів між геями, навіть якщо ця заява матиме саме такий ефект, і Маркс знає це.

Маркс відповів на питання, чи можуть союзи між геями мати благословення, наступним чином: "Так, однакових рішень для всіх не існує". Він хоче ввести благословення для геїв, користуючись оманливим «від випадку до випадку», та оголосити, що благословення союзів для геїв є тим, що «не може бути врегульованим», хоча Церква і Євангеліє вважають кожен гомосексуальний акт смертним гріхом.

Тим не менше, Маркс хоче обтяжити парафіяльних священників рішенням щодо благословення [дійсно аморальним], або відмови від нього, щодо гомосексуальних пар. Незабаром відмова благословляти гомосексуальні пари буде причиною звільнення священників у Німеччині.

#newsYoqzveghab