Clicks27
lt.news

Pranciškus vis dar skatina pagrindinę lytinių išnaudojimų priežastį - teigia Arkivyskupas Vigano

Skandalingasis vidaus informatorius Arkivyskupas Carlo Maria Vigano, kuris šiuo metu slapstosi, tinklalapyje NCRegister.com publikavo straipsnį apie dvasininkijoje vykstančius lytinius išnaudojimus (vasario 16).

Pagrindinė išnaudojimų priežastis identifikuojama kaip korupcija seminarijose po II-ojo Vatikano Susirinkimo, kuris pasižymėjo „bendrosios disciplinos ir rimties stoka“.

Vis dėlto, Vigano nemato „jokių ženklų“, kurie nurodytų, jog artėjančiame Vatikano viršūnių susitikime bus aptariamos rimtos problemos ir dabartinė situacija. Pavyzdžiui, kodėl termino „homoseksualumas“ vis dar prisibijoma ir naujausiuose bei oficialiuose Šventojo Sosto dokumentuose žodis nėra nė karto paminimas.

Vigano sugalvojo tuo pasidomėti: „Kodėl Pranciškus neatsikrato ir net laiko bičiuliais tuos, kurie yra liūdnai pagarsėję homoseksualai?“

Pranciškaus draugų bei paskirtųjų dvasininkų sąrašas įtraukia nemažai homoseksualų ir lytinių vaikų išnaudotojų - artimų draugų tarpe puikuojasi virš tuzino pavardžių.

Oligarchinė ir propagandinė žiniasklaida nuslėpė visus lytinius išnaudojimus tiek 70-aisiais, 80-aisiais ir 90-aisiais, tačiau išnaudojimai ir prievartavimai buvo viešai žinomi bei pasmerkti tik kai kurių JAV katalikų žiniasklaidos platformų, tuo tarpu populiarusis tikinčiųjų leidinys The Wanderer taip pat stengėsi nuslėpti šiuos faktus.

#newsCicwkcvjaa