Clicks1.8K

Málo známé o Husovi, že když dostal rozhřešení, tak

v Kostnici, když ho stoupenec Kostnického katolického sněmu rozhřešoval, tak tento zpovědník musel nabýt jistoty, že Hus se zříká omylů, za které byl odsouzen na Kostnickém katolickém sněmu před pár dny. Jinak by Husovi rozhřešení ani před smrtí nedal.
Čili pokud mistr Jan Hus nepodvedl lhaním zpovědníka, když kráčel na popravu, tak rozhřešení dostal platně a účinně a Bůh mu odpustil jeho omyly, které přijal od mistra Viklefa z Anglie.
Viklef byl maranem, čili kryptožidem, jehož ďábelským cílem bylo rozdělit do té doby jednotnou západní Katolickou církev dle zásady: Rozděl a opanuj rozdělené. Viklefovým spisům se to rozdělování povedlo skrze tehdy pyšně neopatrného univerzitního mistra svobodných umění Jana Husa, skrze jeho podobně pyšné a neopatrné univerzitní kolegy (o té pýše je např. v zobrazené knize)

a především skrze jeho i jejich dlouholetého ochránce, cizoložného, bisexuálního i homosexuálního českého krále Václava IV., opilce a násilníka, který pár roků předtím zavraždil svýma rukama sv. Jana Nepomuckého v Praze a který dopustil zardousit svým loveckým psem svou předchozí manželku královnu.
V německé Kostnici, po rozřešení od Husovi ve vazbě přiděleného zpovědníka, byl Hus buď poslán na kající doživotí do zahraničního kláštera, jak zaznamenal ve svém deníku P. Páleč, nebo dle školstvím tradované verze byl popraven upálením. Deník byl nalezen kolem r.2 000 na jednom českém hradě (informoval mě o tom P. Filip M. Štajner OP v Poděbradech dle zprávy z tisku). Dle deníku byl upálen místo Husa pokladník krále Zikmunda za zpronevěření královských peněz. Neupálení Husa bylo až do r.2 000 pro veřejnost neznámou věcí.

Pokud jsem dobře informován, tak poslední Husova sv. zpověď a rozhřešení v městě Kostnici nebyla u P. Páleče, ale u jiného neznámého kněze. Pálečův deník pouze informoval o nepopravě, neupálení Husa. O udělení rozhřešení Husovi informovali jiní očití svědci. Asi se konalo na viditelném místě a zdálky poznali znamení rozhřešení, když ho kněz Husovi udílel.

Jestliže se Hus poctivě vyzpovídal, pak problémem přestala být Husova osoba. Neboť ze 2 lotrů na kříži, kteří se Pánu Ježíši společně posmívali, se nakonec 1 z nich zastyděl a řekl, že oni lotři tu visí spravedlivě, ale Ježíš Kristus je na kříži nevinně. A proto se duše tohoto kajícího lotra Dismase toho dne dostala do Ráje s Kristem. Čili zemřel-li Hus po pokání, může být v Ráji.
Problémem zústaly Husovy spisy, konkrétní věty z Husova učení, převzaté od Viklefa. Mylné učení o neplatnosti všech 7 svátostí od smrtelně hřešících papežů, biskupů, kněží a mylné učení o automatické ztrátě autority od smrtelně hřešících šlechticů a králů, které způsobilo husitské války a vyhubení 40 % obyvatel tehdejšího království českého.

Bohu žel, přesvědčení o neplatnosti svátostí ze spisů Husa převzal na Ukrajině tajně vysvěcený řeckokatolický biskup Antonín Eliáš Dohnal a jeho žáci. Proto, ačkoliv on i oni správně zápasí proti dnešní sodomské LGBT a další nemorálnosti a ulhanosti ve světě i v církvi, tak používáním Husových omylů to, co jednou rukou staví, to samé zároveň druhou rukou boří.

DOPLŇUJI:
Především král Zikmund (po dědovi s lucemburskou krví), který organizoval vykonání trestu, si nejspíš myslel, že chybující a pyšní husité spíš zkrotnou, když budou věřit, že Hus shořel. Přepočítal se, neznal dost českou slovanskou povahu. Zapomněl, že PRAVDA OSVOBOZUJE.

Veřejná doména
Mates5485
NENECHTE SE RUŠIT VE SVÉM DISKUTOVÁNÍ POUZE PROCHÁZÍM A SEDÍM POD FÍKEM :)
Kto je ten človek ? Nový nick a čo som pozeral komentáre tak už aj také písal,že Ježiš Kristus nezomrel. Nejaký chorý troll
Barbarin
NENECHTE SE RUŠIT VE SVÉM DISKUTOVÁNÍ POUZE PROCHÁZÍM A SEDÍM POD FÍKEM :)

Multinickař Hoki-hooki lže přímo ve svém novém nicku. Žádný člověk na světě nedokáže procházet a sedět současně. Ubohé a trapné. Následek úbytku šedé hmoty mozku notorickým lhaním.
Díky za informaci. Proto ho od této chvíle zablokuji.
Barbarin likes this.
Libor Halik likes this.
pebu
Zdá se, že to bude další evergreen na české scéně. Něco podobného se například říká i o dr. Miladě Horákové, že nebyla popravena. Pak jen nechápu, proč Církev o tom nepodala dříve informaci. Mohlo se např. zabránit husitským válkám...
ekans
Kostničtí (většinou Francouzi, Němci, Italové, Lucemburčané) a král Zikmund (po dědovi s lucemburskou krví) si nejspíš mysleli, že chybující a pyšní husité spíš zkrotnou, když budou věřit, že Hus shořel. Přepočítali se, neznali dost českou slovanskou povahu. Zapomněli, že PRAVDA OSVOBOZUJE. Pro @ekans @pebu @Mates5485 @tempora @Tomislav
Mates5485 and one more user like this.
Mates5485 likes this.
Zedad likes this.
Především král Zikmund (po dědovi s lucemburskou krví), který organizoval vykonání trestu, si nejspíš myslel, že chybující a pyšní husité spíš zkrotnou, když budou věřit, že Hus shořel. Přepočítal se, neznal dost českou slovanskou povahu. Zapomněl, že PRAVDA OSVOBOZUJE. @ekans @pebu @Mates5485 @tempora @Tomislav @NENECHTE SE RUŠIT VE SVÉM DISKUTOVÁNÍ POUZE PROCHÁZÍM A SEDÍM …More
Především král Zikmund (po dědovi s lucemburskou krví), který organizoval vykonání trestu, si nejspíš myslel, že chybující a pyšní husité spíš zkrotnou, když budou věřit, že Hus shořel. Přepočítal se, neznal dost českou slovanskou povahu. Zapomněl, že PRAVDA OSVOBOZUJE. @ekans @pebu @Mates5485 @tempora @Tomislav @NENECHTE SE RUŠIT VE SVÉM DISKUTOVÁNÍ POUZE PROCHÁZÍM A SEDÍM POD FÍKEM :)
Mates5485 and one more user like this.
Mates5485 likes this.
Zedad likes this.
ekans
Mates5485
Ekans ty nie si náhodou boľševik už zmazaný ?
acer
Kde je ten "Deník" Štěpána z Pálče, nalezený r. 2000 na nějakém hradě? Který hrad to je?
Zedad likes this.
Zedad
acer
to by mne taky zajímalo
Kde je dnes deník Pálče bych velmi rád věděl. Uvědomme si, že zejména v ČR je maximální zájem těch, kdo nás 100 let prohusitsky ovládají, aby to Češi nevěděli. Modleme se za osvobození zveřejněním deníku. Naše pomocnice Neposkvrněná PM je satanem neporazitelnou. Pro @Zedad @acer @Tomislav @tempora
Mates5485 and 2 more users like this.
Mates5485 likes this.
Zedad likes this.
Barbarin likes this.
Zedad
Možná evagelíkům na zamyšlení - ubývá jich a schází dorost.
Zedad
Toho Mistra Jana obdivovali a obdivují komunisté. Dodnes máme v Praze pomník teroristy Jana Žižky z Trocnova. Evangelíci organizují pěší pochody na místo jeho upálení. Při státnich akcich se hraje píseň Kdož sú Boží bojovníci, místo hymnu Svatý Václave. Naše státnost nezačala Janem Husem!
Libor Halik and one more user like this.
Libor Halik likes this.
Mates5485 likes this.
One more comment from Zedad
Zedad
@Stylita Bohumila si myslí, že má seznam lidí, kteří jdou do pekla. Nemá. Seznam těch, co patří do Církve svaté taky nemá. Na místě není sprostota. Možná dobře p. Dohnala nezná.
Mates5485 likes this.
Mates5485
Nadácia Slovakia Christiana - modrý ruženec

Inštitút svätého Františka Saleského - biely ruženec. Obidva posvätené samozrejme dôkladne.
Zedad likes this.
Pravých svatých mučedníků bylo v Katolické i Pravoslavné církvi tisíce. Ale Vy jste si vybrala za vzor 1 nepravého, je to Vaše špatná volba. Pro @Theodorá-Máriá
OAMDG1 and 3 more users like this.
OAMDG1 likes this.
Barbarin likes this.
Zedad likes this.
Mates5485 likes this.
Mates5485
Triumf Srdca – Gaudius Radelli

Ja to tu dávam nech každý si objedná,keď chce lebo ja to už mám doma. Čo som sa tešil veľmi a theodorá-Mária vyriekne rúhanie.

Aj to mi bolo jasné ako sa vyjadrila na ruženec tento,ktorý ho posvätil kardinál burke. theodorá-Mária ho nazýva dieťaťom ducha antikrista aj tým pádom ku ruženci,ktorí ho posvätil. To mi až oči skrútilo čo napísala lebo neuznáva tradičnú …More
Triumf Srdca – Gaudius Radelli

Ja to tu dávam nech každý si objedná,keď chce lebo ja to už mám doma. Čo som sa tešil veľmi a theodorá-Mária vyriekne rúhanie.

Aj to mi bolo jasné ako sa vyjadrila na ruženec tento,ktorý ho posvätil kardinál burke. theodorá-Mária ho nazýva dieťaťom ducha antikrista aj tým pádom ku ruženci,ktorí ho posvätil. To mi až oči skrútilo čo napísala lebo neuznáva tradičnú latinskú omšu tým pádom aj jeho lebo on vykonáva a slúži také omše.

Stylita. Libor Halik
Theodorá-Máriá neuznáva kardinála Burkeho, lebo biskup Dohnal ho neuznáva. Lebo Burke sa k Dohnalovi nepripojil. Dohnal je pre ňu svatý a neomylný. Pre @Mates5485 @Stylita
Mates5485
Ruženec - záchrana pre svet
Mám už dva posvätené aj od nich veľmi krásne vyzerajú a veľmi potrebné pre dnešnú dobu.
Zedad and one more user like this.
Zedad likes this.
Libor Halik likes this.
Stoupencem a propagátorem Husa je Tomáš Halík, největší současný český heretik a prohomosexuální propornografický aktivista.
Zedad and one more user like this.
Zedad likes this.
Mates5485 likes this.
Když jsem byl před r.1983 ještě ateista a pak křesťan protestant, také jsem obdivoval Husa. Protože jsem věřil, že popis Husa ze školní učebnice je pravdivý. Až později jsem získal i jiné informace, popisující skutečného Husa, nikoliv Husa z románů a filmů, či z prokomunistických a prozednářských školních učebnic. Pro @Theodorá-Máriá
Barbarin and one more user like this.
Barbarin likes this.
Zedad likes this.
Barbarin
Otče Halíku, tento multinick tu jen provokuje a uráží.
Děkuji Stylito za příspěvek k mé obraně.
Víš ,ale zase tak dobře se neznáme, abys věděl, že moje maturitní písemka

byla o lásce k vlasti a jejím hrdinům především mučedniku Janu Husovi.
Po zkušenostech již 9letých ná GTV, konstatuji, že ná vás
je duchovního....pouze ten hábit.

Váši bodygárdi??? jde o jednoho "knedlíká" ve třech

Rovný rovného si hledá ....POROUČÍM vás Boží správedlnosti....
"jakou měrou měříte ,nechť je naměřeno i vám"
Theodorá-Máriá likes this.
Samson1
Pozor na to, ono to platí i pro

Theodorá-Máriá
O Husovi, že jeho učení bylo svaté, lžou zednáři (slobodomurári) od 19. století, komunisti v té lživé propagandě pokračovali ve školách ve 20.století. Nedivám se, že jste obelhaná hento, říkající si nyní @Theodorá-Máriá
Mates5485 and 2 more users like this.
Mates5485 likes this.
piakatarina likes this.
Zedad likes this.
Mates5485
Bohumila pred týmto nickom a ešte pred tým nickom bohumila mala hento atď. S terajším nickom Theodorá-Mária stále ide po slepých a bludných svojích šľapajach.
Libor Halik likes this.
"MUŽ NEMUSÍ MÍT STATEČNOST A NEMUSÍ MÍT SVALY
JAK DNEŠNÍ SVĚT TO HLÁSÁ, MUŽ VŠAK NESMÍ NIKDY LHÁT
"
/OLGA SCH.- manželka K. Čapka/
Zde, jak vidím probíhá soutěž o největšího lháře GTV.
Kastrátor chybí.
Theodorá-Máriá likes this.
Zedad
@Libor Halik zpovědník Mistra Jana Husa byl pravděpodobně stejného smýšlení jako on. Do nejtajnější svatyně, tj. do svědomí P. Husa nemáme vhled. Je to přikryto pečetí zpovědního tajemství, a ta nesmí být prolomena.
To si nemyslím. Hus byl po odsouzení Kostnickým sněmem vězněm. Čili si pravděpodobně zpovědníka nemohl vybírat ze svých husitských přátel, ale byl mu přidělen nějaký katolický. Pro @Zedad
Mates5485 and one more user like this.
Mates5485 likes this.
Zedad likes this.
Zedad
@Libor Halik no Jan Hus nejel do Kostnice jako žebrák, jel jako pán a byl v postaveni rektora univerzity. Na cestu mu dal sám císař Zikmund ochranný glejt. Za ním stáli čeští a moravští páni. Dokonce ho podpořili stížným listem. Je pravděpodobné, že ve zpovědi nehráli ani Jan Hus, ani zpovědník divadlo.
Můžeme se zamyslet nad sebou, jak bychom asi odcházeli. No v pravdě.
Do Kostnice jel tlusťoučký Hus jako pán, ale když odmítal odvolat Viklefovy bludy a zvláště od chvíle, kdy byla obava, že by mohl uprchnout, tak byl Hus přísněji uvězněn. To se stalo, když ze sněmu uprchl antipapež Jan XXIII., ač slíbil, že papežovat nebude. Pro @Zedad
Mates5485 and one more user like this.
Mates5485 likes this.
Zedad likes this.
Zedad
@Libor Halik to ano. Jan Hus stál v Kostnici se svou herezí a do Kostnice se sjelo mnoho lidi, a také kejklíři, aby návštěvníky pobavili.
Mates5485 likes this.
ekans
@Libor Halik Jan třiadvacátý???
Mates5485 and 3 more users like this.
Mates5485 likes this.
Caesar likes this.
Barbarin likes this.
Zedad likes this.
Zedad
Ano, p. Páleč to byl - Štěpán z Palče.
Zedad
Mistr Jan se zpovídal kamarádovi, no a on se pak postavil proti němu
Pokud jsem dobře informován, tak poslední Husova sv. zpověď a rozhřešení v městě Kostnici nebyla u P. Páleče, ale u jiného neznámého kněze. Pálečův deník pouze informoval o nepopravě, neupálení Husa. O udělení rozhřešení Husovi informovali jiní očití svědci. Asi se konalo na viditelném místě a zdálky poznali znamení rozhřešení, když ho kněz Husovi udílel. Pro @Zedad
Zedad
@Libor Halik Možná mám já špatnou informaci. Nevím. O nepopravě je to známo.
Bůh vás naprav, aspoń před smrtí.
Kéž byste vy klebetníci byli tak čistí
, zbytečná naděje toho nedosáhnete.