Clicks38
uk.news

Спливають нові деталі жахливого переслідування кардинала Пелла

17 грудня портал CatholicNewsAgency.com опублікував нові докази неспроможності звинувачення проти кардинала Джорджа Пелла, озвученого в Мельбурні.

11 грудня Пелла визнали "винним" в "розбещенні" двох хористів в кафедральному соборі Мельбурна відразу ж після недільної меси, яка пройшла о 10:30. Вважається, що злочин було скоєно в ризниці, яка ніколи не буває порожньою після меси.

Слідчим не вдалося визначити точну дату того, що сталося, тому вони оперували терміном "в період між серпнем і груднем 1996 року".

Один з "постраждалих" повідомив своїй матері, що ніколи не піддавався сексуальному насильству, ще до того, як помер від передозування наркотиків в 2014 році. Інші свідки повідомили матері про те, що трапилося, вже після смерті її сина.

Займаючи посаду архієпископа Мельбурна, Пелл проводив недільну месу о 10:30, в якій брав участь хор. Варто відзначити, що в період з серпня по грудень 1996 року таку меса проводилася всього двічі через необхідність ремонту собору.

В обох випадках хор приступав до піснеспівів відразу ж після меси, тому відсутність двох хористів була б очевидною.

В одну з неділь Пелл відправився до своїх відвідувачів відразу ж після меси.

Священик, який був присутній на всіх месах Пелла, повідомив поліції: "Ні до, ні після меси, архієпископ не спілкувався ні з ким, крім мене".

Ще один свідок повідомив суду, що Пеллу була потрібна допомога, щоб зняти наряд після меси, тому він просто не міг залишатися один.

Той же свідок повідомив поліції Вікторії, що розташування приміщень в соборі не збігається з тим, що представлено в обвинуваченні.

Суддя заборонив обговорювати в його присутності будь-які речі, які можуть викликати недовіру до звинувачення (брехливого).

Зображення: George Pell, © Mazur/catholicnews.org.uk, CC BY-SA, #newsCwrxirreaw