Clicks671

V Banskej Bystrici na námestí pochodovali LGBTI (Satanova komunita)

Banská Bystrica 30. júna 2019 (HSP/Foto:Screenshot RTVS)

www.hlavnespravy.sk/…/1804146Banská Bystrica ako tretie slovenské mesto hostila pochod LGBTI komunity Pride, informovala RTVS.

Našu planétu ohrozujú reálne problémy a nie LGBTI ľudia. Odpúšťame Vám!

S takýmto motívom vyšli do centra Banskej Bystrice účastníci Pride pochodu.

Na historicky prvý dúhový pochod v meste prišla podľa RTVS asi stovka ľudí. Organizovala ho skupina pod názvom Inokraj.

“Počúvame o tom, že LGBT ľudia ohrozujú spoločnosť, tradičnú rodinu, nebodaj našu štátnosť. Sme presvedčení o tom, že to nie je pravda,” uviedol pre RTVS jeden z organizátorov BB Pride Peter Zvada.

Pochodu sa zúčastnil aj kontroverzný evanjelický teológ Ondrej Prostredník spolupracujúci s Progresívnym Slovenskom, ktorý navyše vyhlásil, že “na Slovensku je mnoho kresťanov, ktorí podporujú požiadavky LGBTI komunity, napríklad aj otázku uznania registrovaných partnerstiev. Verné spolužitie je dobrou hodnotou, ktorú by mali kresťania podporovať,” myslí si Prostredník.

Matovič: Odporný grcPredsedu hnutia OĽaNO Igora Matoviča na sobotnom Pride rozrušil napríklad jeden z transparentov homosexuálov, v ktorom sa sami označili za “satanovu komunitu”.

“Na PRIDE v Banskej Bystrici hrdo pochodovali vyznávači Satana. Ak si ľudia z LGBTI komunity myslia, že toto je správna cesta, ako presadiť svoje požiadavky na kresťanskom Slovensku, tak sa teda sakramentsky mýlia,” reagoval Matovič.

Podľa opozičného politika každý, kto pochoduje spolu s týmito ľuďmi, nenávisť voči kresťanom, ktorú satanisti hlásajú, sám legitimizuje. “Odporný grc, ” dodal.

Co si vybrali to budu mat a mozno aj na veky....
primator je Ján Nosko, akože nezavislý... je mi luto bystričanov, treba sa modliť za bratenie primatora, popripade noveho primatora, lebo ked on bude pevný vo viere, nedovolí aby sa satanisti vysmievali a hanobili Boha na námestí mesta.

Vnášaju do mesta prekliatie a stráca sa požehnanie. Teraz je ich len stovka, ale nabuduce môže byť viac...
Roberto 55 likes this.