Clicks22
lv.news

Moceklis, kardināls Pells: Nav pat oligarhiju mediju

Pat oligarhu mediji, kas desmitiem gadu izraisīja naidu pret kardinālu Džordžu Pellu, nopieņēma prokurora pretenzijas pret mocekli-kardinālu.

DailyMail.co.uk (1. marts) norāda, ka Pells pēc mises brīdī, kad, iespējams, notika "ļaunprātīgā izmantošana", valkāja "četrus aizsardzības līmeņus", kas ir veseli četri kardināla formas sastāva elementi.

Priesteris, kurš netika nosaukts, teica 2GB.com, ka Pells nevarēja pat iet uz tualeti savā smagajā ietērpā - nemaz nerunājot par savu privāto daļu atklāšanu, "Tas bija fiziski neiespējami darīt to, par ko viņš ir apsūdzēts."

Apsūdzētājs apgalvoja, ka Pells bija noģērbies vai vienkārši pagājis nostāk no viņa liturģiskajiem piederumiem. Bet to vidū ir albums, zizlis, bezšuvju kleita, ko nevar atvilkt vai pacelts.

Citā rakstā DailyMail.co.uk (26. februāris) raksta, ka Pella apsūdzētājs viņu pieķēra, dzerot sarkano mises vīnu, bet sacristijā tas bija tikai baltvīns.

Galvenais arguments pret netaisnīgo spriedumu ir tāds, ka pēc pāvestu augstās mises sacristija nekad nav tukša vairākas minūtes, bet pilna un rosīga ar cilvēkiem, kuri visi bija liecinieki Pella rīcībām.

Attēls: © dailymail.co.uk, #newsLlbcahbbdl