Clicks481

JEZUS: Ratujcie teraz dusze, modląc się Moją Koronką do Bożego Miłosierdzia. Rozpowszechniajcie tę modlitwę ...

JESUS: Save souls now by praying My Divine Mercy. Spread this prayer as a matter of urgency

poniedziałek, 4 kwietnia 2011 roku, godz. 19.00

JEZUS:
Moja szczerze umiłowana córko, czas nie jest teraz naszym sprzymierzeńcem. Propaguj. Propaguj te Orędzia tak mocno, jak tylko możesz. Czas Ostrzeżenia jest bardzo bliski. Powiedz Moim wyznawcom, aby dzięki swojej wierze we Mnie pomogli nawracać niewierzących, by przygotować ich do Ostrzeżenia.

Moja córko, gdy może wciąż podważasz te Orędzia, to tracisz drogocenny czas. Moje umiłowane dusze, które pragną odkupienia, nie mają już czasu. Grzech, Moja córko, jest nieokiełznany i szerzy się jak wirus w każdym zakątku świata. Szatan bawi się w zamęt z ludzkością. Jest wszędzie. Dręczy dobre dusze, jak również te, które są dla Mnie stracone. Musi zostać powstrzymany. Pomogą w tym modlitwa i rozpowszechnianie Mojego Słowa. Powiedz Moim wyznawcom, jak szatan opanowuje ludzkość. Nie tylko jest on obecny przez ogólnoświatowy chaos, ale również zaraża tych, którzy wierzą, że działają zgodnie z poczuciem sprawiedliwości. On jest obecny nawet w beztroskiej społeczności młodych, w ich muzyce i kulturze związanej z celebrytami.

Ratujcie teraz dusze, modląc się Moją Koronką do Bożego Miłosierdzia. Rozpowszechniajcie tę modlitwę, jest to pilna sprawa. Panika, trwoga, niepokój oraz gorzka nienawiść, które są teraz doświadczane na świecie, są głęboko odczuwane przeze Mnie, Boskiego Zbawiciela ludzkości, Który wylewa niekończące się Łzy za tymi straconymi duszami.

Chyba ludzkość nie może nie dostrzegać nienawiści do samej siebie w każdym zakątku? Czy nie wie, że to działa szatan, zwodziciel? Podczas gdy diabelska nienawiść i obrzydliwe okrucieństwa rozprzestrzeniają się tak szybko jak dziki pożar, Ręka Mojego Ojca Przedwiecznego opadnie też teraz na ten niewdzięczny, zaślepiony świat. Gdy dalej mają miejsce ludzkie okrucieństwa, poprzez które człowiek dokonuje terroru i morderstw na innych, wzmogą się też katastrofy ekologiczne jako kara za grzechy ludzi przeciwko ludziom. Ta kara opadnie teraz na świat.

Rozpoczęła się bitwa o zbawienie dusz
Bitwa o zbawienie dusz się rozpoczęła. Módlcie się mocno za siebie i za wasze rodziny. Bo wiele niewinnych dusz będzie dotkniętych tą klęską. Nie lękajcie się, ponieważ ci, którzy są wierni Mnie i Mojemu Ojcu Przedwiecznemu, będą uratowani. Gdyby Mój Ojciec Przedwieczny nie interweniował teraz, to ludzkość dokonałaby ludobójstwa na taką skalę, że populacja świata zmniejszyłaby się w znacznym stopniu.

Boże Miłosierdzie
Wszyscy trwajcie przy swojej wierze, bo bez wiary wasze cierpienie będzie trudne do zniesienia. Chwalcie Mojego Ojca za udzielenie Mi Daru Bożego Miłosierdzia. Moje Miłosierdzie nie ma granic i to zostanie udowodnione wam wszystkim. Ten ocean czystej, mocnej Miłości zostanie wylany na wszystkie Moje dzieci, by pomóc ratować was od nienawiści i zła, które są rozsiewane przez złego. Obmyjcie teraz swoje dusze w Mojej Miłości, poprzez modlitwę, ponieważ czas jest bliski.

Pamiętajcie, kocham was wszystkich. Mój Dar Miłosierdzia jest dla wszystkich – nawet dla tych grzeszników, którzy są w grzechu śmiertelnym. Otrzymają szansę na okazanie skruchy, aby pokonać szatana, by dołączyć do Mojego zawsze miłosiernego Królestwa, które ma nadejść.

Patrzcie w stronę Nieba. Pozwólcie Mi trzymać was wszystkich i objąć was.

Wasz kochający Zbawiciel
Zawsze Miłosierny Sędzia
Jezus Chrystus

✞ ✞ ✞

Źródło: fatherofloveandmercy.wordpress.com/…/hand-of-my-eter…
za: jezusdoludzkosci.pl/2011-04-04-19-0…

_________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

JEZUS: Poprzez rozpowszechnianie Mojego Słowa, Moich Orędzi i Moich Modlitw dopomożecie Mi zbawić dusze

JEZUS: On został wysłany, aby zdemontować Mój Kościół i rozedrzeć go na strzępy

JEZUS: Ostrzeżenie będzie wydarzeniem dramatycznym ... Wszystkie Moje dzieci, wszędzie, muszą ostrzec zagubione dusze, czego należy oczekiwać

JEZUS: Dajcie im kopie Moich Orędzi i Moich Modlitw Krucjaty i odejdźcie w milczeniu

JEZUS: Te Orędzia będą ostatnimi przekazywanymi wam przed Wielkim Dniem, kiedy przyjdę sądzić


JEZUS: Błagam was, Moi uczniowie, abyście ostrzegali ludzi, że Ja, Jezus Chrystus, nie przyjdę w ciele

JEZUS: Demaskujcie wszystkich, którzy wspierają węża i jego armię, ale róbcie to dokładnie

JEZUS: Błogosławię was i daję wam odwagę, mądrość, wiedzę i Łaski do kontynuowania Mojego Dzieła na ziemi

POSŁUCHAJ RADIA PARUZJA Z ORĘDZIAMI Z KSIĘGI PRAWDY

UWAGA: POWSTAŁA WIRTUALNA GRUPA MODLITEWNA - JEZUS DO LUDZKOŚCI

🔥 LIST DO KAPŁANÓW: KOŚCIÓŁ W CZASIE WIELKIEGO ODSTĘPSTWA OD WIARY
"Chwalcie Mojego Ojca za udzielenie Mi Daru Bożego Miłosierdzia. Moje Miłosierdzie nie ma granic i to zostanie udowodnione wam wszystkim. Ten ocean czystej, mocnej Miłości zostanie wylany na wszystkie Moje dzieci, by pomóc ratować was od nienawiści i zła, które są rozsiewane przez złego. Obmyjcie teraz swoje dusze w Mojej Miłości, poprzez modlitwę, ponieważ czas jest bliski."
ŚW.FILOMENA likes this.