Clicks27
lv.news

Mācītājs Gračida saka: "Nav šaubu, ka sazvērestība noveda pie Franciska ievēlēšanas"

"Pāvests Francisks vienu dienu saka, ka kaut kas ir "ķecerīgs" un nākamajā dienā saka kaut ko citu, kas ir pretrunā ar patiesību" saka 95 gadus vecais, pensionētais Corpus Christi mācītājs Renē Gračida intervijā vietnei PatrickCoffin.media (10. jūlijā). Tādēļ saskaņā ar Gračida teikto, pašlaik nevaram runāt par ķecerīgu pāvestu.

Garčida ir pārliecināts , ka Franciska 2013. gada ievēlēšana bija nederīga, un tas notika pateicoties tā saucamās "Sv. Gallija mafijas" sazvērestībai, jo vispirms tā mēģināja nomelnt kardinālu Ratcinerau vēlēšanu laikā, bet pēc tam plānoja, kā amatā ielikt Džordžu Bergoglio.

"Nav šaubu, ka 20. gadsimta 90. gados notika sazvērestība," sacīja Gračida, atgādinot, ka apustuļu apvienība Universi Dominici Gregis (dibinata 1996. gadā) draud tiem, kas cenšas kaut ko manipulēt sava labā, ar ekskomunikāciju.

Gračida rakstīja savus secinājumus vēstulēs vairākiem kardināliem, bet tie [kas nav pārsteidzoši] nekad nav saņēmusi šīs vēstules.

Tajā pašā intervijā Gračida atklāj, ka viņš pārtrauca vadīt jauno misi, kad viņš aizgāja no darba 1997. gadā, un kopš tā laika viņš vada tikai tridentīna latīņu mises.

Viņš uzskata, ka Pāvils VI "bija izdarījis briesmīgu kļūdu", ieviešot jauno misi.

Attēls: © Mazur, catholicnews.org.uk, CC BY-NC-SA, #newsGpxbatupwk