Clicks1.5K
pl.news
34

Biskup Schneider: Franciszek wywoła w Kościle "duchowe zaćmienie"

Duchowni Amazonii promowali "uwielbienie natury" zamiast Ewangelii przez dziesięciolecia, pisał na kath.net biskup Athanasius Schneider 17 lipca.

Schneider przez wiele lat żył w Brazylii i tam przyjął święcenia kapłańskie. Informuje o "zdradzie" Ewangelii na olbrzymim fragmencie regionu.

Według niego ci, którzy stoją za Synodem Amazonii zamierzają zalegalizować tę zdradę na całym świecie. Dokument roboczy nazywa "gnostycznym" i “naturalistycznym”.

Schneider wzywa Franciszka, by ten nie wspierał pomysłów zawartych w dokumenci milczeniem ani niejednoznacznością oraz by nie znosił celibatu, czym wywołałby duchowe zaćmienie w Kościele.

[Ale dokument roboczy powstał na życzenie Franciszka i został przez niego zaakceptowany, więc nie ma mowy ani o milczeniu, ani o dwuznaczności].

#newsWwvydtofnq
alex 7 and 2 more users like this.
alex 7 likes this.
justuss likes this.
Orare pro me likes this.
Henoh
@Doktor wiee
A dziwisz sie jak sam Pan Jezus powiedział że obecny biskup Rzymu ma ducha z głebin piekielnych??
Księga Prawdy, objawienia (od 2010r) dane Marii od Miłosierdzia Bożego - Irlandzkiej wizjonerce. Najczęściej niechętnie przyjmowane właśnie z tego powodu - zdemaskowania antypapieża. Dokładniej to jest tam między innymi określenie "demon z dna piekła". Ale czyż to się nie sprawdza? Komunia dla rozwodników, niszczenie zakonów, uderzenie w celibat...... i cała litania. To tylko szatan i to bardzo …More
Księga Prawdy, objawienia (od 2010r) dane Marii od Miłosierdzia Bożego - Irlandzkiej wizjonerce. Najczęściej niechętnie przyjmowane właśnie z tego powodu - zdemaskowania antypapieża. Dokładniej to jest tam między innymi określenie "demon z dna piekła". Ale czyż to się nie sprawdza? Komunia dla rozwodników, niszczenie zakonów, uderzenie w celibat...... i cała litania. To tylko szatan i to bardzo inteligentny potrafi takie "cuda" czynić i to w sercu świętego Kościoła.
PiotrM likes this.
Duchowe zaćmienie towarzyszy kościołowi od początku panowania obecnego biskupa Rzymu