Clicks62
uk.news

Головний ідеолог Синоду в Амазонії розкриває таємниці ненависті до обітниці безшлюбності і духовенства

На думку 80-річного єпископа, Ервіна Кройтлера, темами для обговорення в рамках Синоду в Амазонії стануть: "цілісний підхід до екології", "пророча церква в Амазонії", "інтелектуальна літургія", "євангелізація міст" і "екуменічний і міжрелігійний діалог".

До 2015 року Кройтлер займав пост єпископа в бразильському місті Шінгу, куди був призначений Іоанном Павлом II. Протягом декількох десятиліть він спокійно виступав проти всього католицького. Папа Франциск призначив його головним ідеологом майбутнього Синоду в Амазонії.

Уродженець Австрії, Кройтлер, розповів агентству німецьких єпископів KNA, що чинний президент Бразилії, Жаір Болсонару, "не має ні найменшого уявлення" про Амазонську низовину.

На думку Кройтлера, обітниця безшлюбності - це "скандал" і "порушення волі Господа". Він вважає, що саме з цієї причини в 90% місцевих парафій проводиться лише чотири "євхаристії" протягом року. Він забуває про те, що секти протестантів ростуть як на дріжджах саме тому, що такі люди як Кройтлер перетворили католицьку церкву в нудну політичну партію.

На думку Кройтлера, той факт, що Ісус закликав чоловіків ставати священиками, є "кричущою дискримінацією" жінок.

В даний час Кройтлер знаходиться в Римі і готується до Синоду в Амазонії.

Зображення: © Holger Motzkau, CC BY-SA, #newsHajxeayiie