Clicks21
lt.news

Pasikartojantis nusikaltimas: Kardinolas švenčia gėjų Eucharistiją

Vestminsterio Kardinolas Vincentas Nicholsas sausio 13-ąją Londone šventė gėjų Eucharistiją, kurią suorganizavo homoseksualų klubas, pavadinimu „Vestminsterio LGBT katalikai“.

Nicholas nusidėjo ir nusikaltimą atliko jau ne pirmą kartą. 2015-ųjų gegužę jis pirmininkavo Novus Ordo Eucharistijai ir tai darė būtent specifiškai tai pačiai homoseksualų grupei.

Londono gėjai eucharistai savo veiklą pradėjo 1999-aisiais, kuriems priešinosi katalikai, tačiau palaikė anti-katalikiškoji jų arkivyskupija.

Tinklalapio IndCatholicNews.com duomenimis (sausio 16), po šių mišių Nicholsas pareiškė, jog LGBT Vestminstrio katalikai yra „svarbus priėmimo ir įtraukimo ženklas“ jo arkivyskupijoje ir tai gali būti „pripažinta bendruomenė, Bažnyčioje besijaučianti kaip namuose“. Realybėje LGBT katalikai propaguoja homoseksualų sanguliavimą, kurį Biblija identifikuoja kaip nuodėmę, šaukiančią dangus keršto.

Nicholsas nuo seno žinomas kaip heterodoksinių pažiūrų prelatas. Vis dėlto, Benediktas XVI-asis šį paskyrė Vestminsteriui žinodamas, jog po kurio laiko dvasininkas taps Kardinolu.

Paveiksliukas: Vincent Nichols, © Mazur/catholicnews.org.uk, CC BY-SA, #newsAkqrslwkzr