Clicks1.1K

Matka Zbawienia: Otrzymacie uwolnienie od oczyszczenia w płomieniach czyśćcowych, gdy częściej na co dzień będziecie uczestniczyli we Mszach i przyjmowali Ciało i Krew Mojego Syna w Eucharystii

Mother of Salvation: The more daily Masses you attend and the more you receive the Body and Blood of my Son, in the Holy Eucharist, you will be granted immunity from the purification in the fires of Purgatory

piątek, 19 października 2012 roku, godz. 9.06

Orędzie otrzymane w trakcie trwającego dwadzieścia minut objawienia Najświętszej Maryi Panny, podczas którego na Jej czole pojawił się wizerunek Najświętszej Eucharystii.

Matka Zbawienia: Moje dziecko, Hostia, którą widzisz na Moim czole, to symbol mający udowodnić wszystkim dzieciom Bożym Rzeczywistą Obecność Mojego Syna w Najświętszej Eucharystii.

Mój Syn jest obecny na świecie i stoi przy każdym dziecku Bożym, każdego dnia, w nadziei, że odczują Jego Obecność. Dzieci, tylko dzięki przyjmowaniu prawdziwego Ciała Mojego Syna, Jezusa Chrystusa, Odkupiciela ludzkości, zostaniecie pobłogosławieni szczególnymi Łaskami.

Kiedy Mój Syn umarł za wasze grzechy, aby każde dziecko Boże mogło uniknąć śmierci, pozostawił ważne Dziedzictwo. Obecność Chrystusa w Najświętszej Eucharystii jest prawdziwa, a spożywana daje szczególną ochronę. Przybliża was do zjednoczenia z Nim.
On jest Chlebem Życia. Ten Dar dla was, dzieci, nigdy nie może być podważany czy odrzucany.

Wśród Łask udzielanych tym, którzy przyjmują Jego Ciało i Krew, jest Łaska ocalenia od czyśćca, jeśli przyjmują Je codziennie. W chwili śmierci Mój Syn weźmie was w Swoje Ramiona, z dala od płomieni czyśćcowych.

Msza Święta, która ofiaruje prawdziwe Ciało Mojego Syna ku czci Mojego Ojca, niesie ze sobą także ogromne dobrodziejstwa. Otrzymacie uwolnienie od oczyszczenia w płomieniach czyśćcowych, gdy częściej na co dzień będziecie uczestniczyli we Mszach i przyjmowali Ciało i Krew Mojego Syna w Eucharystii.

Ci z was, którzy odrzucają istnienie Mojego Syna w Najświętszej Eucharystii, odmawiają sobie wielkiego Daru. Nie będziecie potępieni za odrzucenie Jego Ciała we Mszy Świętej, ale nie otrzymacie tych Łask, którymi pragnie On obdarzyć wszystkie dzieci Boże.

Komunia Święta, którą przyjmujecie, musi być konsekrowana prawidłowo. Kiedy przyjmiecie Jego Ciało, On napełni was głęboką i pokorną miłością, która wzmocni waszą wiarę i przyniesie wam Życie Wieczne. Najświętsza Eucharystia jest Darem, który daje wam Życie Wieczne. Nigdy o tym nie zapominajcie. Mój Syn bardzo cierpiał, aby dać światu ten wielki Dar, paszport do Nieba. Nie odrzucajcie go. Nie podważajcie Jego hojności. Nie lekceważcie Mocy Świętej Hostii.

Proszę, odmawiajcie tę Modlitwę Krucjaty.
Modlitwa Krucjaty 81
O Dar Komunii Świętej

O Hostio Niebiańska, nasyć moje ciało pokarmem, którego ono potrzebuje.

Napełnij moją duszę Boską Obecnością Jezusa Chrystusa.

Obdarz mnie Łaskami, bym wypełniał Świętą Wolę Boga.

Napełnij mnie pokojem i ciszą, które pochodzą z Twojej świętej Obecności.

Nigdy nie pozwól mi wątpić w Twoją Obecność.

Pomóż mi przyjąć Cię w Ciele i Duszy, i aby Łaski udzielone przez Najświętszą Eucharystię pomogły mi głosić Chwałę Pana naszego Jezusa Chrystusa.

Oczyść moje serce.

Otwórz moją duszę i uświęć mnie, kiedy otrzymuję ten wielki Dar Najświętszej Eucharystii.


Udziel mi Łask i dobrodziejstw, jakimi On obdarza wszystkie dzieci Boże, i udziel mi ochrony przed płomieniami czyśćcowymi. Amen.

Moje dzieci, musicie się modlić, aby wszyscy chrześcijanie przyjęli i zrozumieli Moc Najświętszej Eucharystii. To jest zbroja, niezbędna do ratowania dusz wszystkich Moich dzieci. Przyjmijcie ją życzliwie i z hojnością serca.

Wasza Matka Najświętsza
Matka Zbawienia

✞ ✞ ✞

Źródło: fatherofloveandmercy.wordpress.com/…/irgin-mary-the-…
za: jezusdoludzkosci.pl/2012-10-19-09-0…

_________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

JEZUS: Poprzez rozpowszechnianie Mojego Słowa, Moich Orędzi i Moich Modlitw dopomożecie Mi zbawić dusze

JEZUS: On został wysłany, aby zdemontować Mój Kościół i rozedrzeć go na strzępy

JEZUS: To wielkie Ostrzeżenie, z Miłosierdzia i Miłości, jako ostatni Dar dla Moich dzieci, nastąpi wkrótce

JEZUS: Ostrzeżenie będzie wydarzeniem dramatycznym ... Wszystkie Moje dzieci, wszędzie, muszą ostrzec zagubione dusze, czego należy oczekiwać

JEZUS: Dajcie im kopie Moich Orędzi i Moich Modlitw Krucjaty i odejdźcie w milczeniu

JEZUS: Te Orędzia będą ostatnimi przekazywanymi wam przed Wielkim Dniem, kiedy przyjdę sądzić


JEZUS: Błagam was, Moi uczniowie, abyście ostrzegali ludzi, że Ja, Jezus Chrystus, nie przyjdę w ciele

JEZUS: Demaskujcie wszystkich, którzy wspierają węża i jego armię, ale róbcie to dokładnie

JEZUS: Błogosławię was i daję wam odwagę, mądrość, wiedzę i Łaski do kontynuowania Mojego Dzieła na ziemi

POSŁUCHAJ RADIA PARUZJA Z ORĘDZIAMI Z KSIĘGI PRAWDY

UWAGA: POWSTAŁA WIRTUALNA GRUPA MODLITEWNA - JEZUS DO LUDZKOŚCI

🔥 LIST DO KAPŁANÓW: KOŚCIÓŁ W CZASIE WIELKIEGO ODSTĘPSTWA OD WIARY
Polak-PL likes this.
"Wśród Łask udzielanych tym, którzy przyjmują Jego Ciało i Krew, jest Łaska ocalenia od czyśćca, jeśli przyjmują Je codziennie. W chwili śmierci Mój Syn weźmie was w Swoje Ramiona, z dala od płomieni czyśćcowych."
urszula wójcik likes this.
ŚW.FILOMENA likes this.