Clicks1.3K
m.rekinek
209

DZISIAJ „MOWA NIENAWIŚCI” DOTYCZY WSZYSTKICH NIEGODZĄCYCH SIĘ NA WYWRÓCENIE WARTOŚCI, NA KTÓRYCH OPIERA SIĘ NASZA TOŻSAMOŚĆ, KULTURA I CYWILIZACJA

Prof. Jaroszyński :

Widzimy dzisiaj właśnie, że „mowa nienawiści” dotyczy wszystkich, którzy nie zgadzają się na wywrócenie wartości, na których opiera się nasza tożsamość, kultura i cywilizacja. Jest to ukryty zamach, który ma podkopać fundamenty naszej cywilizacji – powiedział w piątkowej audycji „Aktualności dnia” na antenie Radia Maryja prof. Piotr Jaroszyński, kierownik Katedry Filozofii Kultury KUL oraz wykładowca WSKSiM w Toruniu.


Pojęcie „mowa nienawiści” wymyślił angielski pisarz George Orwell, który użył je w powieści „Rok 1984”, powieści, która jest tzw. antyutopią – przypomniał prof. Piotr Jaroszyński.


– Chodziło o to, żeby ostrzec ludzkość przed groźbą zapanowania socjalizmu jako systemu totalitarnego, ale w nowej wersji – już nie w tej wersji sowieckiej, takiej prymitywnej, ciężkiej, opartej wyłącznie na przemocy, ale niezwykle wyrafinowanej, przewrotnej, takiej, która potrafi ludzi rzeczywiście oszukać i zmanipulować. Tutaj to wyrażenie „mowa nienawiści” zostało ukute właśnie po to, żeby ludzi swobodnie oskarżać wedle uznania władzy – wskazał gość „Aktualności dnia”.

Ci, którzy rządzą, dopowiadają nam od siebie, co ma być nienawidzone i co będzie ukarane – zauważył kierownik Katedry Filozofii Kultury KUL.

– Dlatego właśnie w momencie, kiedy słyszmy, że ktoś powtarza ten zarzut – i to poważnie – to znaczy, że włączony jest pewien system manipulowania ludźmi, który ma doprowadzić do tego, żeby powstał nowy ustrój totalitarny, taki, gdzie ludzie będą stosowali autocenzurę po to, żeby utrzymać się przy życiu czy żeby utrzymać swoją pozycję choćby zawodową. To obserwujemy na przykładzie zwłaszcza dziennikarzy i polityków, jak oni łatwo się temu poddają po to, żeby być u władzy i po to, żeby zachować swoją pozycję – zaznaczył.

Wykładowca WSKSiM w Toruniu podkreślił, że pewne środowiska decydują o tym, co może być przedmiotem „mowy nienawiści”.

– Są środowiska, które na bieżąco ustalają, co będzie traktowane jako „mowa nienawiści”, co będzie przedmiotem tej „mowy nienawiści”. Widzimy dzisiaj właśnie, że ta „mowa nienawiści” dotyczy wszystkich, którzy nie zgadzają się na wywrócenie wartości, na których opiera się nasza tożsamość, kultura i cywilizacja. Jest to ukryty zamach, który ma podkopać fundamenty naszej cywilizacji – mówił profesor.

Obecnie mianem przedmiotu nienawiści określone zostały wartości, na których opiera się nasza tożsamość kultury zachodniej i chrześcijaństwa – ocenił prof. Piotr Jaroszyński.

– Przecież widzimy, co oni wyprawiają, że oni to właśnie, co uznawane jest w tradycji – choćby poprzez Dekalog – za zagrożenie dla człowieka i tutaj na ziemi, i w perspektywie ostatecznej, traktują jako „mowę nienawiści”, czyli każą wycofać się z naszych fundamentalnych zasad i wartości po to, żeby na to miejsce promować jakieś przedziwne mniejszości dlatego, że są mniejszościami, a kiedy bliżej się przyjrzymy, to widzimy, że to jest właśnie zaprzeczenie wszystkiego, co my uznawaliśmy za dobro człowieka, dobro rodziny, dobro narodu. To wszystko ma być odrzucone – powiedział.

Środowiska lewicowo-liberalne dostały przykaz z zewnątrz, aby pokazywać, że w Polsce dochodzi do zbrodni wynikających z „mowy nienawiści” – zwrócił uwagę kierownik Katedry Filozofii Kultury KUL.

– Coś się przełamało w Polsce takiego, że środowiska lewicowo-liberalne otrzymały – na pewno z zewnątrz – jakiś nakaz, żeby ruszyć do kontrataku, ponieważ nie posiadają formalnie władzy, ale to i tak nie przeszkadza, gdyż mają potężne zaplecze za granicą, bo oni te materiały wszystkie kręcą pod zagranicę. My czytamy na zagranicznych portalach czy w gazetach w różnych językach, że w Polsce mają miejsce zbrodnie wynikające z „mowy nienawiści”. To wszystko jest tak odległe od prawdy, no ale kto w Hiszpanii czy w Meksyku będzie przyjeżdżał i sprawdzał, co się w Polsce dzieje. (…) To jest scenariusz przygotowany na wielką skalę i został już uruchomiony – akcentował gość „Aktualności dnia”.

Całość rozmowy z prof. Piotrem Jaroszyńskim w „Aktualnościach dnia” dostępna jest [tutaj].

www.radiomaryja.pl/…/tylko-u-nas-pro…
yaphet
Chazaria tresuje gojów, miejmy ich w dupie, 2+2=4 i nic tego nie zmieni. Mówmy prawdę na przekór tym łajzom niezależnie od ich pozycji w Kościele i świecie.
m.rekinek likes this.
KONFERENCJA: G. BRAUN, K. Mikke, R. WINNICKI o spotkaniu GANGSTEROW w/s NAPASCI na IRAN
BOGA wyrzucic na smietnik, CZLOWIEKA poasadzic na OLTARZU
/analogia do prostytutki posadzonej na oltzrzu katedry Notre Dame /Paryz, rewolucja francuska 1789/:
sylwia31
Widac jak naduzywa Weronika s i manipuluje mowiac ze przemowa Ks Dominikanina ktory powiedzial wyraznie ze kariery nie wolno budowac na klamstwie to wg niej nienawisc Brawo Ty!!! . ciekawe kogo reprezentujesz jaka znana" nacje"....
wacula
Weronika....S Hmm chyba przesadzasz troszeczkę nie jest tak źle odrobinka PRAWDY o politykach nie zaszkodzi zwłaszcza że to powiedział w sejmie ,to jemu WOLNO!
nie możemy naśladować złego zachowania innych.Pozdrawiam.
wacula likes this.
wacula
NO naśladować go to nie ,ale przestrzegać przez takim politykiem trzeba
@wacula Twoja mowa poniżej to niestety ,,dobry,, przykład autentycznej mowy nienawiści z odniesienie się nie do problemów, ale pogardliwie do osób, to słowna gilotyna. Gdyby ktoś wziął to poważnie pod uwagę, rządzący musieliby jeszcze bardziej wzmocnić swą ochronę.
wacula
Sianie kłamstwa ukazują nam politycy np. Życie w świecie nierzeczywistym, utrzymywanie się w stanie nieważkości dzięki partyjnym pochlebcom słóżalczo-poddańczo jest typowe dla partyjnych pseudo-wodzów jak np. kacz-prezes .Kacz-prezes po raz kolejny udowodnil swoje zdolnosci lingwistyczne jak kiedyś w sejmie. Bo czarne jest biale o sortach, zdradziecka morda i kanalia wreszcie oddala sprawiedliwos…More
Sianie kłamstwa ukazują nam politycy np. Życie w świecie nierzeczywistym, utrzymywanie się w stanie nieważkości dzięki partyjnym pochlebcom słóżalczo-poddańczo jest typowe dla partyjnych pseudo-wodzów jak np. kacz-prezes .Kacz-prezes po raz kolejny udowodnil swoje zdolnosci lingwistyczne jak kiedyś w sejmie. Bo czarne jest biale o sortach, zdradziecka morda i kanalia wreszcie oddala sprawiedliwosc niewinnych i udowodnił po raz kolejny, ze po polsku to klamie jak chce . Kacz -prezes chyba żyje w świecie nierzeczywistym, albo ma nadzieję , że wszyscy w nim żyją jak on z swym kotem
@sylwia31 Ksiądz ma piętnować grzech i to podstawa katolicyzmu, wobec tego wskaż wypowiedź jakiegokolwiek księdza podczas pogrzebu pana Adamowicza, który napiętnował straszliwy grzech gejów, lesbijek, czy innych dewiantów, a to grzech grożący potępieniem pewnie najbardziej ze wszystkich, grzech, który w Gdańsku rozpanoszył się w sposób szczególny. Niestety ten pogrzeb i pochowanie pana …More
@sylwia31 Ksiądz ma piętnować grzech i to podstawa katolicyzmu, wobec tego wskaż wypowiedź jakiegokolwiek księdza podczas pogrzebu pana Adamowicza, który napiętnował straszliwy grzech gejów, lesbijek, czy innych dewiantów, a to grzech grożący potępieniem pewnie najbardziej ze wszystkich, grzech, który w Gdańsku rozpanoszył się w sposób szczególny. Niestety ten pogrzeb i pochowanie pana Adamowicza w Bazylice to jakby ,,ułaskawienie ,, tego grzechu. Cicho sza. A na pocieszenie, to ci powiem, że tak naprawdę to w 100% nie wierzę w śmierć pana Adamowicza, zbyt wiele niejasności. Czy widział ktoś go po zamachu poza służbami, ktoś z osób postronnych, np.? Życzę mu więc bardzo dobrze, aby żył i wziął udział w manifestacji przeciwko mordowaniu nienarodzonych w polskich szpitalach.
justuss likes this.
Weronika....S----prosze poczytaj Strona główna > Polska > Ani kropli polskiej krwi na chazarską macę! Henryk Jezierski

Ani kropli polskiej krwi na chazarską macę! Henryk Jezierski

wolna-polska.plStyczeń 20, 2019 Polska

Serdeczne podziękowania dla Pana Henryka Jezierskiego, prowadzącego witrynę moto.media.pl/ani-kropli-pols…, za działalność i współpracę. Red. W-P.

**********************

More
Weronika....S----prosze poczytaj Strona główna > Polska > Ani kropli polskiej krwi na chazarską macę! Henryk Jezierski

Ani kropli polskiej krwi na chazarską macę! Henryk Jezierski

wolna-polska.plStyczeń 20, 2019 Polska

Serdeczne podziękowania dla Pana Henryka Jezierskiego, prowadzącego witrynę moto.media.pl/ani-kropli-pols…, za działalność i współpracę. Red. W-P.

**********************

Obserwując dzisiejsze uroczystości pogrzebowe eks-prezydenta Gdańska w Bazylice Mariackiej miałem zamiar skoncentrować się na ekumenicznym, czyli żydowskim obrządku tego spektaklu i poddać gruntownej weryfikacji swoje dotychczasowe przekonanie na temat rodowodu zamordowanego.


Od dziesięcioleci uważałem bowiem Pawła Adamowicza za potomka tej części Litwinów, którzy nienawiść do Polaków z jednoczesnym kundlizmem wobec swołoczy sowieckiej – zarówno stalinowskiej, jak i hitlerowskiej – wyssali z mlekiem matki. Ta cecha dawała im zresztą przepustkę do wyjazdu z Litwy na odzyskane, historyczne ziemie polskie. Dokonali tego w ramach tzw. repatriacji, która w swoim głównym założeniu nie była niczym innym, jak starannie zaplanowanym i zrealizowanym przez NKWD (Narodnyj Komissariat Wnutriennich Dieł) desantem co najmniej kilkusettysięcznej stalinowskiej agentury, mającej utrzymać w ryzach krnąbrnych „Paliaków”.

Tymczasem liturgia oraz uczestnicy sobotniej „mszy” (zarówno ci w prezbiterium, jak i w kościelnych ławach) stworzyły podstawy do zyskania przekonania, że P. Adamowicz to jednak nie Litwin, a po prostu litwak, czyli potomek żydów chazarskich z terenów Litwy, przechrzczony na dyżurnego Polaka i katolika.

Zostawiam jednak ten temat na inną okazję, z obietnicą starannego przedstawienia argumentów za i przeciw. Teraz, konkretnie po wystąpieniu niejakiego Ludwika Wiśniewskiego, za swój absolutnie priorytetowy obowiązek uważam tytułowe ostrzeżenie moich rodaków przed rozlewem krwi swojej i swoich bliskich w imię kolejnych żydowskich celów.

Któż zacz ów Ludwik Wiśniewski? To – mówiąc najkrócej – dominikanin, czyli przedstawiciel zakonu, który konsekwentnie walczy z zakonem jezuitów o miano najbardziej zażydzonego w Kościele katolickim. Nie zamierzam w tej chwili tracić czasu na sprawdzanie, czy Wiśniewski to też żydowski przechrzta, czy „tylko” użyteczny szabas-goj służący wiernie żydowskiej sprawie. Jednego jestem pewien – jego wystąpienia w Bazylice Mariackiej nie powstydziliby się czołowi propagandyści żydokomuny; ani żyd Joseph Goebbels służący Hitlerowi, ani żyd Siergiej Eisenstein służący Leninowi.

To było jednoznaczne wezwanie do wojny domowej ze wskazaniem jako nienawistnego przeciwnika kaczego skrzydła POPiS-u. Powiem krótko; jestem za, ale z istotną korektą tego wezwania. Niech PO-wcy z kibucu prusko-ruskiego tłuką się z PiS-owcami, reprezentującymi kibuc USrAelski do ostatniego albo do wskazania przez żydomasoński, internacjonalistyczny kahał zwycięzcy i beneficjenta tej wojny.

My, Polacy patrzmy na tę wojnę ss-owców (skrót od swołoczy sowieckiej) z boku, bez jakichkolwiek emocji i bez jakiejkolwiek interwencji. Na tę drugą decydujmy się tylko wtedy, gdy zagrożone zostanie życie nasze i naszych najbliższych. Lecz w takim wypadku bądźmy bezwzględni; żadnych skrupułów i przekonania, że atakujący doceni nasze miłosierdzie. To nie jest ani ta wiara, ani – tym bardziej – ten genotyp. Jeśli zabijesz w obronie własnej lub swojej rodziny, będziesz co najwyżej skazanym i uwięzionym bohaterem. Jeśli dasz się zabić – nikt po Tobie nie zapłacze, a jeszcze splugawi Twoich najbliższych i pozbawi wszystkiego, co im dotychczas zapewniłeś. Niech ani jedna kropla polskiej krwi nie zostanie przelana w imię żydowskich geszeftów!

Z Panem Bogiem –
Quas Primas likes this.
Strona główna > Polska > Ani kropli polskiej krwi na chazarską macę! Henryk Jezierski

Ani kropli polskiej krwi na chazarską macę! Henryk Jezierski

wolna-polska.plStyczeń 20, 2019 Polska

Serdeczne podziękowania dla Pana Henryka Jezierskiego, prowadzącego witrynę moto.media.pl/ani-kropli-pols…, za działalność i współpracę. Red. W-P.

**********************

Obserwując dzisiejsze uroczystośc…
More
Strona główna > Polska > Ani kropli polskiej krwi na chazarską macę! Henryk Jezierski

Ani kropli polskiej krwi na chazarską macę! Henryk Jezierski

wolna-polska.plStyczeń 20, 2019 Polska

Serdeczne podziękowania dla Pana Henryka Jezierskiego, prowadzącego witrynę moto.media.pl/ani-kropli-pols…, za działalność i współpracę. Red. W-P.

**********************

Obserwując dzisiejsze uroczystości pogrzebowe eks-prezydenta Gdańska w Bazylice Mariackiej miałem zamiar skoncentrować się na ekumenicznym, czyli żydowskim obrządku tego spektaklu i poddać gruntownej weryfikacji swoje dotychczasowe przekonanie na temat rodowodu zamordowanego.


Od dziesięcioleci uważałem bowiem Pawła Adamowicza za potomka tej części Litwinów, którzy nienawiść do Polaków z jednoczesnym kundlizmem wobec swołoczy sowieckiej – zarówno stalinowskiej, jak i hitlerowskiej – wyssali z mlekiem matki. Ta cecha dawała im zresztą przepustkę do wyjazdu z Litwy na odzyskane, historyczne ziemie polskie. Dokonali tego w ramach tzw. repatriacji, która w swoim głównym założeniu nie była niczym innym, jak starannie zaplanowanym i zrealizowanym przez NKWD (Narodnyj Komissariat Wnutriennich Dieł) desantem co najmniej kilkusettysięcznej stalinowskiej agentury, mającej utrzymać w ryzach krnąbrnych „Paliaków”.

Tymczasem liturgia oraz uczestnicy sobotniej „mszy” (zarówno ci w prezbiterium, jak i w kościelnych ławach) stworzyły podstawy do zyskania przekonania, że P. Adamowicz to jednak nie Litwin, a po prostu litwak, czyli potomek żydów chazarskich z terenów Litwy, przechrzczony na dyżurnego Polaka i katolika.

Zostawiam jednak ten temat na inną okazję, z obietnicą starannego przedstawienia argumentów za i przeciw. Teraz, konkretnie po wystąpieniu niejakiego Ludwika Wiśniewskiego, za swój absolutnie priorytetowy obowiązek uważam tytułowe ostrzeżenie moich rodaków przed rozlewem krwi swojej i swoich bliskich w imię kolejnych żydowskich celów.

Któż zacz ów Ludwik Wiśniewski? To – mówiąc najkrócej – dominikanin, czyli przedstawiciel zakonu, który konsekwentnie walczy z zakonem jezuitów o miano najbardziej zażydzonego w Kościele katolickim. Nie zamierzam w tej chwili tracić czasu na sprawdzanie, czy Wiśniewski to też żydowski przechrzta, czy „tylko” użyteczny szabas-goj służący wiernie żydowskiej sprawie. Jednego jestem pewien – jego wystąpienia w Bazylice Mariackiej nie powstydziliby się czołowi propagandyści żydokomuny; ani żyd Joseph Goebbels służący Hitlerowi, ani żyd Siergiej Eisenstein służący Leninowi.

To było jednoznaczne wezwanie do wojny domowej ze wskazaniem jako nienawistnego przeciwnika kaczego skrzydła POPiS-u. Powiem krótko; jestem za, ale z istotną korektą tego wezwania. Niech PO-wcy z kibucu prusko-ruskiego tłuką się z PiS-owcami, reprezentującymi kibuc USrAelski do ostatniego albo do wskazania przez żydomasoński, internacjonalistyczny kahał zwycięzcy i beneficjenta tej wojny.

My, Polacy patrzmy na tę wojnę ss-owców (skrót od swołoczy sowieckiej) z boku, bez jakichkolwiek emocji i bez jakiejkolwiek interwencji. Na tę drugą decydujmy się tylko wtedy, gdy zagrożone zostanie życie nasze i naszych najbliższych. Lecz w takim wypadku bądźmy bezwzględni; żadnych skrupułów i przekonania, że atakujący doceni nasze miłosierdzie. To nie jest ani ta wiara, ani – tym bardziej – ten genotyp. Jeśli zabijesz w obronie własnej lub swojej rodziny, będziesz co najwyżej skazanym i uwięzionym bohaterem. Jeśli dasz się zabić – nikt po Tobie nie zapłacze, a jeszcze splugawi Twoich najbliższych i pozbawi wszystkiego, co im dotychczas zapewniłeś. Niech ani jedna kropla polskiej krwi nie zostanie przelana w imię żydowskich geszeftów!

Z Panem Bogiem –
Tymoteusz and one more user like this.
Tymoteusz likes this.
Quas Primas likes this.
sylwia31
Weronika S Bladzisz i to Bardzo i chyba nie rozumiesz Katolickiej jedynej wiary pelnego zbawienia !!! Ks Ma pietnowac Grzech i to zrobil, tak jak Pan Jezus nie raz surowo napominal i pietnowal zlo !!!!!!!!!!! To sie nazywa Swiety Gniew bo ile razy mozna to samo mowic jak dziad do obrazu !!!!
@sylwia31 Tobie chyba rozum odjęło. A kiedy to w czasie pogrzebu usłyszałaś słowa napomnienie kapłanów za straszliwe grożące piekłem grzechy sodomii, propagowane przez gejów i lesbijki podczas manifestacji, a z nimi szedł też pan Adamowicz. I ty akceptujesz słowa księdza Wiśniewskiego, które były sianiem nienawiści odnośnie do polityków obecnie rządzących? Każdy myślący człowiek widzi w nich …More
@sylwia31 Tobie chyba rozum odjęło. A kiedy to w czasie pogrzebu usłyszałaś słowa napomnienie kapłanów za straszliwe grożące piekłem grzechy sodomii, propagowane przez gejów i lesbijki podczas manifestacji, a z nimi szedł też pan Adamowicz. I ty akceptujesz słowa księdza Wiśniewskiego, które były sianiem nienawiści odnośnie do polityków obecnie rządzących? Każdy myślący człowiek widzi w nich brutalny ataku na obecne władze polskie, za to co się stało, jakby to PiS był winny, a pewnie dlatego, że były prowadzone procesy przeciwko gdańskim nadużyciom.
sylwia31
Weronika S , wyraznie napisalas ze skandalem jest ze Dominikanin powiedzial ze czlowiek budujacy kariere na klamstwie nie moze pelnic wysokich funkcji wiec o co ci biega jaka mowa nienawisci!!!! cos ci sie pomieszalo wlasnie to bylo pietnowanie zla ,grzechu , a do kogo to juz sam zainteresowany dobrze wie !!!!! A jesli mowisz o tych sprawach lgbt itp .....to masz racje, jednak dobrze wiesz o co …More
Weronika S , wyraznie napisalas ze skandalem jest ze Dominikanin powiedzial ze czlowiek budujacy kariere na klamstwie nie moze pelnic wysokich funkcji wiec o co ci biega jaka mowa nienawisci!!!! cos ci sie pomieszalo wlasnie to bylo pietnowanie zla ,grzechu , a do kogo to juz sam zainteresowany dobrze wie !!!!! A jesli mowisz o tych sprawach lgbt itp .....to masz racje, jednak dobrze wiesz o co mi chodzilo !!!!!!! tez nie wieze w rzadna smierc bo widzialem pewne fakty.....
Podczas uroczystości pogrzebowych w Gdańsku dominikanin ks. Ludwik Wiśniewski powiedział :,,człowiek budujący karierę na kłamstwie nie może pełnić wysokich funkcji w naszym państwie,,. Kogo miał na myśli, kto to buduje karierę na kłamstwie, nie trudno się domyślić. Takie słowa ,,manifestu politycznego,, uderzające w tych, których nie lubi, na pogrzebie nie powinny paść z ust świeckiego, a …More
Podczas uroczystości pogrzebowych w Gdańsku dominikanin ks. Ludwik Wiśniewski powiedział :,,człowiek budujący karierę na kłamstwie nie może pełnić wysokich funkcji w naszym państwie,,. Kogo miał na myśli, kto to buduje karierę na kłamstwie, nie trudno się domyślić. Takie słowa ,,manifestu politycznego,, uderzające w tych, których nie lubi, na pogrzebie nie powinny paść z ust świeckiego, a skandalem jest, że wypowiedział je duchowny, bo to judzenie, nawet na pogrzebie. A co robią ,,spece od walki z mową nienawiści? Praktycznie tę mowę nienawiści realizują.
Verba Veritatis likes this.
Weronika....S --- ONI OPLAKUIJA NIEJAKIEGO TOWARZYSZA ADAMOWICZA ALE ZAPOMNIWLI ZE TOWARZYSZ ADAMOWICZ SAM SIE PCHAL POD GILOTYNE UCZESTNICZAC W MARSZACH PEDALSKICH CHCIAL POKAZAC ZE KATOLICYZM MA W TYLE A PSELDO--PORPURACI JESZCZE MU WTOROWALI TAKICH TERAZ MAMY PORPURATOW CO SAMI ODPLYNELI OD KOSCIOLA
Kasiawen1606 likes this.
Pan Adamowicz był wyznawcą idei Owsiaka ,,róbta co chceta,, bo nie dość, że pozwalał na bluźniercze religijnie marsze gejów i lesbijek to szedł na ich czele, jakby to była jego armia. A czy nożownik zrobił co chciał, czy zrobił co mu zlecono, to oddzielna kwestia.
turysta569 and 2 more users like this.
turysta569 likes this.
Krzysiekk likes this.
Kasiawen1606 likes this.
Weronika....S --- ONI OPLAKUIJA NIEJAKIEGO TOWARZYSZA ADAMOWICZA ALE ZAPOMNIWLI ZE TOWARZYSZ ADAMOWICZ SAM SIE PCHAL POD GILOTYNE UCZESTNICZAC W MARSZACH PEDALSKICH CHCIAL POKAZAC ZE KATOLICYZM MA W TYLE A PSELDO--PORPURACI JESZCZE MU WTOROWALI TAKICH TERAZ MAMY PORPURATOW CO SAMI ODPLYNELI OD KOSCIOLA
Weronika....S likes this.
predex and 2 more users like this.
predex likes this.
Orare pro me likes this.
Z wielką przyjemnością słucham Pana Profesora wywiadów i wykładów i tym razem zgadzam się w 100% z obrazem rzeczywistości, która delikatnie mówiąc jest ABSURDALNA....każdy złoczyńca, który napada, rabuje, krzywdzi i morduje ....może tak jak morderca śp.Adamowicza domagać się UZNANIA za ofiarę idei satanisty Crovleya, którą Owsiak przez 20 lat powtarzał ...róbta co chceta..... i tak się na WOŚP w …More
Z wielką przyjemnością słucham Pana Profesora wywiadów i wykładów i tym razem zgadzam się w 100% z obrazem rzeczywistości, która delikatnie mówiąc jest ABSURDALNA....każdy złoczyńca, który napada, rabuje, krzywdzi i morduje ....może tak jak morderca śp.Adamowicza domagać się UZNANIA za ofiarę idei satanisty Crovleya, którą Owsiak przez 20 lat powtarzał ...róbta co chceta..... i tak się na WOŚP w 2019r stało....Nożownik zrobił to co chciał , bo uwierzył , że ma do tego prawo..... bo w świecie w którym żyjemy PODŻEGACZE nienawiści i niszczyciele PRAWDY...DOBRA ... PIĘKNA I ŻYCIA są bezkarni....pytanie dlaczego tak się dzieje???....bo świat antychrysta złodzieja dzisiaj filantropem nazywa...heretyka bratem w wierze...allaha i ojca kłamstwa zrównano z Bogiem w TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNYM ....sakramentalni z niesakramentalnymi w KK są błogosławieni ....w świecie PROFANUM z SACRUM zrównano....
PiotrM and one more user like this.
PiotrM likes this.
m.rekinek likes this.
PiotrM
Pierdnij, zasmrodzisz , i będzie czuć nienawiścią do sąsiada.
Iwonna Teresa likes this.
Tymoteusz and 3 more users like this.
Tymoteusz likes this.
Iwonna Teresa likes this.
jurek14 likes this.
Kasiawen1606 likes this.
Verba Veritatis likes this.