Clicks1.2K
csk.news
62

"Benedikt XVI nám chýba viac ako kedykoľvek predtým!"

Ettore Gotti Tedeschi, bývalý prezident Vatikánskej banky, dostal v rozhovore pre taliansky denník Libero otázku, ako vidí situáciu v katolíckej cirkvi dnes v porovnaní s obdobím pontifikátu Benedikta XVI, ktorý povedal: "Pred uplatnením práva na emigráciu musíme zabezpečiť právo neemigrovať."

Gotti odpovedal: "Radšej nebudem na túto otázku odpovedať, aby som neriskoval 'exkomunikáciu'... Benedikt XVI nám chýba viac kedykoľvek predtým! Migrácia je stále viac očividne plánovaná, predovšetkým ako 'pomoc' našej krajine [Taliansku], kde sídli najvyššia morálne autorita sveta, aby nás zmenila a otvorila pre 'multikulturalizmus' a preorientovala k náboženskému synkretizmu, ktorý je potrebný ako prevencia 'náboženských vojen'. Obávam sa, že bohužiaľ už nebudeme môcť spochybňovať vôbec nič."

Obrázok: © Madrid11, CC BY-NC-ND, #newsTvvijuozqi
+Joseph+
+Joseph+
mě určitě nechýba /search?q=kardinal+ratzinger+rex&rlz=1C1ASUT_csCZ418CZ418&gbv=1&sei=lwGOWcaDOMi4UcCykfAH
dyk
Teraz Klokočov - modlitby za uzdravenie - grkat.tv/info/klokocov-2016-live
warez likes this.
warez
Mne Svätý Otec Benedikt XVI. veľmi chýba. Prinášal akýsi vnútorný pokoj, jeho slová mali hlavu a pätu, rád som ho počúval. Pri ňom som mal pocit, že aj Pán Boh je mi blízko. Netvrdím, že bol 100% dokonalý, a že všetko bolo super, ale teraz vidíme, prečo musel byť odstránený.

Dnes mám pocit, že Pán Boh doslova biblicky skryl svoju tvár, aby sme ho nenašli, lebo si to nezaslúžime.

Kyrie eleison!
ľubica likes this.
warez
Ad Libor Halík, tie exkomunikácie sú neplatné, lebo nebola naplnená skutková podstata zločinu. Kde niet hriechu, niet ani trestu. Aj keby bol ten trest nespravodlivo vyhlásený. (ide iba o zneužitie moci)
ľubica likes this.
Libor Halik likes this.
Libor Halik
Ettore Gotti Tedeschi, bývalý prezident Vatikánskej banky: "Radšej nebudem na túto otázku odpovedať, aby som neriskoval 'exkomunikáciu'." Ano byl by druhým na pokyn Františka (Bergoglia) exkomunikovaným (vyloučeným) z Katolické církve za kritiku Františkovy bezbožnosti. Zakladatel katolické televize v Kolumbii byl před pár dny za to exkomunikován.
ľubica likes this.