Clicks86
Agnus

Nic nie zniszczy Kościoła!

PCh24CT

W przeciwieństwie do funkcjonariuszy ateistycznych mediów szczerze pragniemy oczyszczenia Kościoła i mówimy o tym od dawna. Trwa bowiem olbrzymi kryzys katolicyzmu, będący kryzysem dotykającym praktycznie każdej płaszczyzny życia Kościoła: jest to wszak kryzys teologiczny, kryzys moralny, kryzys misyjny, kryzys tożsamościowy, kryzys liturgiczny a nawet kryzys dotyczący ogłaszania nowych świętych i błogosławionych. Ale jest to również kryzys kapłaństwa.

Wrogowie Kościoła dostrzegają jednak wyłącznie ostatni z wymienionych, a więc właśnie kryzys kapłaństwa – jako się rzekło, z księżmi utożsamiają bowiem cały Kościół. My zaś w kryzysie kapłaństwa upatrujemy części składowej głębokiego kryzysu całej naszej wspólnoty, nad którym nie możemy wyłącznie biadolić, ale o którym staramy się głośno mówić i wskazywać recepty na jego zażegnanie.

Dlatego powstał nasz najnowszy e-book „Kościół po Sekielskim. Bramy piekielne go nie przemogą”.

To publikacja, w której wybitni autorzy – księża profesorowie Oko i Bortkiewicz, księża Glas i Isakowicz-Zaleski, profesor Kucharczyk i inni publicyści ukazują szerszy kontekst kryzysu Kościoła, kryzysu dotyczącego nadużyć seksualnych, wskazują na drogi jego rozwiązania oraz na prawdziwe przyczyny. E-book zawiera również niedawno opublikowany artykuł papieża seniora Benedykta XVI.

odbierz płatny -book
www.pch24.pl/wesprzyj-bpgnp