Clicks23
lt.news

Paulius VI-asis buvo „atsinaujinimo“ Popiežius - nurodo Kardinolas Sarah

Kardinolas Robertas Sarah buvusį Popiežių Paulių VI-ąjį pavadino „Bažnyčios atsinaujinimo“ popu, nors pastarojo pontifikatas buvo Bažnyčios didžiausio ir vis dar besitęsiančio nuopolio istorijoje bei spartaus homoseksualių išnaudojimų ir prievartų augimo pradžia.

Tinklalapiui VaticanNews.com Sarah teigė (spalio 13), jog Paulius VI-asis buvo „Tikrojo Dvasios Tėvo figūra“ (tuo tarpu Kardinolas esama Bažnyčios padėtimi besipiktinančius Vyskupus pavadino išalkusių hienų kohorta).

Paulius VI-asis toliau naikino Bažnyčios liturgiją, kurios tradicijų buvo laikomasi bene 1900 metų, ir šią galiausiai pakeitė Naujosios Apeigos (1970), o tai tiesiog akimirksniu sumažino Bažnyčios suolus bei seminarijas Vakarų Europoje, Šiaurės Amerikoje bei likusiame pasaulyje.

Kardinolo Sarah nurodytame Pauliaus VI-ojo „atsinaujinimo“ metu tūkstančiai kunigų neteko savo dvasininko statuso, o Šv. Pijaus X brolija buvo žiauriai persekiojama dėl mėginimų Pauliaus VI-ojo valdymo metu rinkti tuometinio popo kvailumo ir sąmokslo „išmėtytas bei suskaldytas tikinčiųjų pasaulio aveles“.

#newsGmksitwtsi