Clicks968
Libor Halik

V 3. světové válce padne 600 milionů vojáků dle proroctví Josifa Vatopedského

Zde jsou data o předpovězené válce mezi Východem a Západem - kvůli odpadu od křesťanské víry - jidášovské zradě Krista pro peníze, sodomizaci, vraždění dětí před porodem, nepokání a nezasvěcení Ruska papežem se všemi biskupy pod ochranu Panny Marie dle návodu z Fatimy.
Dle proroctví rumunského mučedníka Dudumana, když s Ruskem včetně bude ve spojenectví celkem 8 států, budou vojensky zničeny Spojené státy americké (USA).
S Ruskem je v ŠOS celkem 8 států, Šanghajská organizace pro spolupráci spojí více než 3 miliardy lidí, což je téměř polovina obyvatel planety Země. cz.sputniknews.com/…/201706095440133…
Nejméně od r.2018 je v ŠOS celkem 8 států: Rusko, Čína, Indie, Pákistán, Kazachstán, Uzbekistán, Tádžikistán a Kyrgyzstán. Pro srovnání celkového vojenského potenciálu členů ŠOS a NATO je možné použít ročenku Mezinárodního institutu strategických studií (IISS) The Military Balance 2018. Tento článek srovnává vojenský rozpočet, počet vojáků, jaderný arsenál a rovněž počet tanků, dělostřelectva, letectva, lodí a ponorek.
Pokud sečteme vojenské rozpočty zemí ŠOS, tak dostaneme 300 až 320 miliard dolarů. Největší výdaje na obranu má Čína (podle oficiálních údajů 171 miliard dolarů). Země ŠOS mají dohromady 5,1 milionu vojáků. Největší armády má Čína (něco přes milion vojáků), Indie (1,4 milionu) a Rusko (900 tisíc). Pákistán je na čtvrtém místě s 654 tisíci vojáky. Tyto čtyři země jsou členy jaderného klubu. Ve výzbroji mají celkem 7320 bojových hlavic, které jsou umístěny jak na nosičích, tak i ve skladech. Z tohoto počtu má Rusko 6800 hlavic.

Vojenské kapacity Kazachstánu, Uzbekistánu, Tádžikistánu a Kyrgyzstánu jsou samozřejmě mnohem menší — dohromady kolem 110 tisíc vojáků —, ale mají strategickou polohu ve Střední Asii a bez jejich účasti by boj proti mezinárodnímu terorismu a pašování drog nebyl možný.
Celkový obranný rozpočet 29 členů NATO je na úrovni 946 miliard dolarů a v příštích letech může přesáhnout jeden bilion dolarů. Na první příčce jsou samozřejmě Spojené státy s 610miliardovým rozpočtem. Celkový počet ozbrojených sil aliance je 3,3 milionu vojenského personálu. Na prvních třech místech jsou: USA (1,3 milionu vojáků), Turecko (500 tisíc) a Francie (203 tisíc).
Jaderné zbraně mají USA (6600 hlavic), Francie (300 hlavic) a Británie (215 hlavic). Celkem tedy mají 7115 hlavic. V případě jaderných sil tak panuje mezi oběma organizacemi rovnováha. NATO se ale může pochlubit třikrát větším obranným rozpočtem, ale má mnohem méně vojáků.
Na zemi, na moři a ve vzduchu
Tanky jsou hlavní silou jakéhokoliv státu. ŠOS v jejich počtech nemá konkurenci. Pokud započteme i tanky, které má Rusko a Čína ve skladech, tak jich napočítáme 26 tisíc. NATO má pouze 15 tisíc tanků.
V ozbrojených silách ŠOS je 33 tisíc různých děl, houfnic, minometů a reaktivních raketometů. Pokud započteme rezervy, budou čísla ještě vyšší: pouze Rusko má uskladněno 22,5 tisíce kusů dělostřelectva. NATO rovněž má čím ostřelovat. Členové Severoatlantické aliance mají dohromady 25 tisíc kusů dělostřelectva.

Západ má v otázce námořních sil nad Východem bezesporu výhodu díky obrovskému americkému námořnictvu. Země NATO mají dohromady 2291 lodí a ponorek (včetně pobřežní stráže a pomocných lodí). V případě raketových křižníků a letadlových lodí má NATO absolutní výhodu. V námořnictvu zemí ŠOS je 1558 lodí a ponorek. Nejvíce ponorek mají USA (68 ponorek), Rusko a Čína (každá má 62 ponorek).
Nakonec Severoatlantická aliance má největší letectvo: celkem 20,5 tisíce letounů, vrtulníků a konvertoplánů (včetně transportních, výzkumných, námořních, speciálních a výcvikových letadel). Z toho USA mají téměř 14 tisíc strojů.
Členové ŠOS mohou vyslat do vzduchu kolem 11 tisíc letadel a vrtulníků. Asi polovina z nich patří Rusku a Číně. Zdroj: cz.sputniknews.com/…/201806087511954…
Připomínám, že jde o oficiální údaje, ale reálné vojenské údaje jsou nejpravděpodobněji MNOHEM vyšší. Krormě toho do těchto údajů nejsou započítáváni vojenští záložáci, kterých má např. Čína 200 milionů, což odpovídá poslední biblické předpovědi v Apokalypse - Zjevení sv. apoštola Jana 9,16.

Dle proroctví athoských mnichů sv. Kosmy Etolijského, sv. Paisije Athoského, starce Josifa Vatopedského začne 3. světová válka konfliktem na Blízkém východě v Turecku.

Tomu bude předcházet to, co je i v Apokalypse - rozvázání 4 andělů u řeky Eufrat. K tomu již došlo v r.2011, brzy po pádu srdce největšího činného kostelního zvonu světa v Kolíně nad Rýnem na svátek 3 králů, kteří přišli do Betléma se poklonit Ježíškovi. Válkou v Sýrii byly rozvázáni ti 4 andělé (asi padlí andělé, neboť svaté anděly není potřeba rozvazovat) a byly narušeny syrské státní hranice dle Zjevení 9,14. Brzy potom vznikl ten satanský Islámský stát, kde se beztrestně veřejně vraždilo, mučilo, znásilňovalo.

Potom se válka z Blízkého východu rozšíří do celého světa, s výjimkou hrstky několika málo států zasvěcených platně dle pravidel z Fatimy pod ochranu Panny Marie. Hříšné Česko a Holandsko byly platně zasvěceny r.2017.

Potom při dobývání severu Evropy se Rusko pokusí dosáhnout politického a vojenského kolapsu v Lotyšsku, poté v Estonsku a Litvě. Rusové zahájí raketové útoky a využijí loďstvo k paralyzování přístavů, letišť a infrastruktury všech tří zemí současně, po kterých pozemní vojáci napochodují na jihovýchod Estonska a na východ Lotyšska, uvádí se ve zprávě.
O dva dny později obklíčí ruské vojsko lotyšské hlavní město Riga. A druhý den bude pod ruskou kontrolou celé Pobaltí.
Podobný scénář byl zmodelován americkým think-tankem RAND, kde dospěli ke stejným závěrům. Z pohledu Západu je finále smutné — v krátkodobém horizontu budou země NATO bezmocné se postavit proti. cz.sputniknews.com/…/201806047482061…