Clicks3.6K
mkatana
1

Zmiana Serca w Medjugorie.

Istnieje kilka miejsc w świecie w których niektórzy ludzie w życiu, otrzymują „znak” z konsekwencjami na zawsze. U ludzi którzy zdecydują się na kontakt z takim miejscem, ożywa w nich wszystko, co wydawało się że jest schowane w ich sercach na zawsze.
Następnie osoby te odzyskują życie pełne radości, pogody ducha i celu. Zaczynają rozumieć przyczyny po co żyją, skąd przyszli i dokąd mają dojść. Biorą swe życie w swoje ręce z wigorem. Odkrywają pokłady miłości w swoim życiu, które przez próby i trudności życia zostały zakopane. Osoby te czują się jakby od nowa narodzonymi, a nawet inni wokół nich widzą i są świadomi, że coś się zmieniło w ich życiu.
Miejscem, które jest „naznaczonym” gdzie miliony ludzi doświadczyło tego znaku, tych konsekwencji nazywa się Medjugorje. Różni się od innych miejsc tym, że jest tam obecna Matka Boża którą nie każdy widzi, jednak efekty i korzyści Jej obecności prawie wszyscy zbierają. Ona mówi tam do naszych serc i manifestuje się w sposób osobisty dla każdego z nas.
W Medziugorju odkrywamy, że ta Matka, Królowa Pokoju, chce wejść w nasze życie. Z tego powodu, mówi do nas: „Drogie dzieci, przyjmijcie mnie do swojego życia, bo pragnę obdarzać moją miłością każdego z was.”
Królowa Pokoju zaprasza nas, prosi nas by Ją przyjąć, a my tak słabo odpowiadamy.


Orędzie z Medziugorje, 25. czerwiec 1996r. – XV rocznica objawień

„Drogie dzieci! Dziś dziękuję wam za wszystkie ofiary, które w tych dniach Mi złożyliście. Drogie dzieci, wzywam was, abyście się otworzyli i zdecydowali na nawrócenie. Wasze serca, drogie dzieci, nie są jeszcze otwarte na Mnie, dlatego więc ponownie wzywam was, abyście się otworzyli w modlitwie na Ducha Świętego, gdyż On pomoże wam przemienić wasze kamienne serca z w serca z ciała. Drogie dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie i że zdecydowaliście się pójść ze Mną ku świętości.”
mkatana
Istnieje kilka miejsc w świecie, w których niektórzy ludzie w życiu otrzymują „znak,” z konsekwencjami na zawsze. U ludzi,którzy zdecydują się na kontakt z takim miejscem, ożywa wszystko, co wydawało się ,że jest schowane w ich sercach na zawsze.