Clicks805

Juncker tuż przed wyborami atakuje Konfederację. „Głupi nacjonaliści, są zakochani w swoich krajach”

Walka przed wyborami do Parlamentu Europejskiego się zaostrza. Eurokołchozowi politycy nie chcą stracić swych przywilejów, więc namawiają do głosowania na tych, którzy im pozwolą na ich utrzymanie. Jednocześnie atakują przeciwników brukselskiej biurokracji.

Frans Timmermans otwarcie popiera kandydatów z innych państw, w przypadku Polski wybór padł na Wiosnę Roberta Biedronia. Z kolei Jean Claude Juncker zajął się atakowaniem przeciwników obecnej Unii Europejskiej budowanej na komunistycznym fundamencie.

W wywiadzie dla CNN szef Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker ostrzegł przed „zagrożeniem”, jakie mają stanowić ugrupowania takie jak Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy. Zagrożenie może i stanowią, ale przede wszystkim dla unijnych elit, które żyją z żerowania na podatnikach.

Ci populiści, nacjonaliści, głupi nacjonaliści, są zakochani w swoich krajach – powiedział Juncker. – Nie lubią tych, którzy przybywają z daleka, lubię tych, którzy przybywają z daleka – dodawał.

Musimy działać w solidarności z tymi, którzy są w gorszej sytuacji niż ta, w której się znajdujemy – powiedział Juncker. Na szczęście Juncker niedługo ustąpi i jest szansa, że tym razem Parlament Europejski będzie blokował głupoty Komisji Europejskiej.

Już w najbliższą niedzielę w Polsce zdecydujemy o naszej reprezentacji do Parlamentu Europejskiego. U nas szansę na dobry wynik ma Konfederacja, w innych państwach Unii Europejskiej partie antyunijne biją się nawet o zwycięstwo.

Źródło: rp.pl/nczas.com
za: nczas.com/…/juncker-tuz-prz…
One more comment from ŚW.FILOMENA
Skoro ktoś taki jak Juncker atakuje Konfederację, to tym bardziej jest powód żeby na nich zagłosować.🙂
Siula likes this.