언어

V hlubokém znepokojení: obviňujeme papeže Františka

O svátku sv. Januária, v měsíci Panny Marie Bolestné Svatosti, následující dokument inspirovaný naším hlubokým znepokojením jako prostých členů laického stavu, by mohl být nazván Žaloba proti Vašemu pontifikátu, který se stal kalamitou pro církev a …
ľubica
hoki prehrajte si toto video: Úpenlivá prosba AL je plná dvojznačných, zahmlených slov a nejasných slov..... majú pravdu v tej žalobe!
Hoki
Text je převzat z Lumendelumine. Vyjmul jsem část z textu a prosím autora vkladu, aby mi objasnil, kde je řečeno, že se jedná o určité veřejné cizoložníky a že by nemuseli učinit vážné rozhodnutí napravit svůj život...? Prosím o odkaz, kde je to takto formulováno. Prosím jakýkoli odkaz, kde se takto papež vyjádřil, jinak to budu považovat jen za pomluvu a spekulaci. Děkuji.
--------------------------------------
výběr z textu:
Žaloba proti Vašemu pontifikátu, který se stal kalamitou pro círke… [더보기]
노트 ľubica 이(가) 이 게시물을 Svätý Otec František novinárom: Milovať pravdu, rešpektovať ľudskú dôstojnosť 에 언급했습니다.
ľubica
Kľúčovou udalosťou ktorá nás prinútila, aby sme učinili tento krok, je zverejnenie Vášho ‚dôverného‘ listu biskupom v Buenos Aires, ktorý ich oprávňuje – jedine na základe Vášho názoru vyjadreného v Amoris laetitia – dovolit určitým verejným cudzoložníkom, ktorí sa spojili v ‚druhom zväzku', pristúpit ku spovedi a k svätému prijímaniu a pritom by neurobili vážne rozhodnutie napraviť svoj život a ukončit cudzoložný sexuálny vztah.
Dovolil ste si v tejto veci odporovat slovám nášho Pána, ktoré … [더보기]