Clicks49
lt.news

Arkivyskupija moko „ištikimybės“ nuodėmėms

Turino arkivyskupija Italijoje pradės dėstyti „ištikimybės pamokas“ gėjų poroms per vadinamąjį atsitraukimą gavėnios metu, rašo La Stampa (vasario 3).

Išsižadėjimas vyks vasario 24/25 dienomis Išminties Dukrų vienuolyne. Dvasininkas Džianlukas Karega, atsakingasis už „homoseksualų sielovadą“, nepaneigė galimybės teikti dviviečių kambarių homoseksualamas, kurie žada užsiimti nenatūraliais sanguliavimais pačiame vienuolyne.

Karega teigia, kad su „išsižadėjimu“ jie „nori homoseksualams parodyti, kad ir jie nusipelnė ištikimybės“. Pagal Evangeliją, Karegos „ištikimybė“ yra nuodėminga. Karega moko Naujojo Testamento teologijos fakultete Turine.

Išsižadėjimą rengs jėzuitas dvasininkas Pino Piva. Jis kalbės apie „ištikimybės bei meilės vertę bibline prasme“. Bažnyčia iki šiol dar niekuomet nebuvo įžvelgusi ryšio tarp sodomijos ir meilės.

Karega skaičiuoja, kad 2017-aisiais jis gavo tris asmeninius draugų gėjų pakvietimus į jų tuoktuves, tačiau tik vieną pakvietimą į normalias santuokos iškilmes. 2016-ųjų gegužę Ialija pristatė ir įdiegė gėjų santuokas. Pasak Karegos, tai „šis įstatymas atneš mums daug saldžių vaisių“.

Paveiksliukas: Duomo di Torino, #newsBjjgpkhwyw