Clicks3.5K
defendfaith
4

Posledné varovanie - zemetrasenie v Taliansku, otvorila sa zem

Boh nehrá v náhody. Nič sa neudeje bez jeho zvolenia a dopustenia. Ani vrabec nespadne, ani jeden vlas sa neskriví bez Boha, pretože v Ňom Sme, Dýchame, Žijeme. Boh nielenže stvoril svet, ale ho aj udržuje. Ak by ho neudržoval, svet by sa v tom momente vrátil do ničoty! My keď postavíme dom, nemusíme pri ňom byť, aby nespadol - ale Boh ak by svojou silou prestal pôsobiť vo svete, celý vesmír a všetko stvorenstvo by v tom momente zaniklo. Ak Boh stvoril nesmrteľnú dušu, je to len preto, lebo On je garantom toho že je nesmrteľná, že ju nikdy nezničí nič vonkajšieho, ani On sám. Ale ak by si raz čisto hypoteticky povedal, že ho svet nebaví, zhasne svetlo a nič nie je - ako nič nebolo predtým ako ho zažal. Preto Svätý Pavol hovorí - v Ňom sme, dýchame, v Ňom žijeme. Bez Boha neexistuje ani len obyčajný nádych.

A tak sa pozeráme na nové snímky z Talianska, kde nastalo ďalšie zemetrasenie. Predtým do Rímskej kupoly udrel blesk s takou silou, že si domáci mysleli že zemetrasenie nastalo priamo v Ríme.

Boh varuje ako to robí vždy - varuje pred cestou pápeža medzi nepriateľov Cirkvi. Ale to nie je chyba len tohto pápeža. Veľký podiel má na tom každý jeden pápež, počnúc Jánom XXIII. Benedikt má prsty v spoločnom vyhlásení o ospravedlnení, ktoré sa spísalo s luteránmi v toku 1999. A práve Benedikt sa pričinil o to, že Luther je dnes tak vysoko vyvýšený, preto práve on písal ódy na Luthera a nechal sa uniesť jeho teológiou. Napokon Luther bol nemec ako Benedikt. Keby sa Benedikt bol narodil luteránom, bol by dobrým luteránom, neobmedzovalo by ho učenie Cirkvi ako ho obmedzovalo vtedy, keď Lutherovi vzdával poklony.

Ján Pavol II. urobil veľký krok k posunu, ktorý pripravil týmto dvom pápežom. Ján Pavol druhý je zapásaný ako pápež ekumenizmu a synkretizmu, bol to on, kto pripravil pôdu na siatie týmto démonským silám. Benedikt potom sadil a dnes František ide pre úrodu.

Ján XXXIII. a Pavol VI. počúvli zlo a presadili koncil, na ktorom sa tieto nové sejby mali pripraviť a naplánovať.

Čo urobí Boh? Nechá upadnúť Cirkev ešte hlbšie, alebo bude vo Švédsku nešťastie? Alebo ešte počká do budúceho roku, kde všetko zapadne do hotového puzzle? Rok 2017 - 500 rokov od reformácie, 300 rokov od slobodomurárstva a 100 rokov od komunizmu. Všetky tieto tri diabolské vynálezy Cirkev oslávila! Predtým ich Cirkev odsúdila, po koncile ich oslávila.

Keby sme mali hodnotiť účinkovanie posledných pápežov, dalo by sa na nich použiť prirovnanie z jednej knihy, kde účinkuje kráľ ktorého volajú šialený. Tak by sa dalo nazvať aj toto posledné obdobie v Cirkvi - doba šialených pápežov.

Máte málo času katolíci. Len do budúceho roku a nikto nevie do ktorého mesiaca. Padne Rím a padne Európska civilizácia. Diabol bez Ríma bude mať voľné ruky vykonať akékoľvek zvrátené šialenstvo. Obráťte sa ešte dnes a konajte pokánie. Už nemáte čas, piesok v hodinách sa presypal, zostáva posledných pár zrniek...

www.hlavnespravy.sk/…/852407
MilanJan and 4 more users like this.
MilanJan likes this.
ľubica likes this.
slniecko likes this.
SABINKA likes this.