Clicks4K
pl.news
2

Polski ksiądz-gej wpada w szał w diecezji Buffalo

O. Ryszard Biernat (38) poskarżył się 8 września w BuffaloNews.com , że biskup pomocniczy Buffalo, Edward Grosz (74), "straszył go" wstrzymaniem święceń i "deportacją" do Polski po tym, jak w 2004 roku Biernat doniósł, że był "napastowany seksualnie" przez innego księdza.

Biernat dodał, że to, jak Biernat potraktował jego skargę, było "dziesięć razy gorsze" od samego "napastowania" [co wiele mówi o rzekomym "molestowaniu"]. Biernat miał 23 lata i wystarczający potencjał, by się obronić. Rok temu Biernat nadużył mszy, by przedstawić siebie jako "ofiarę przemocy seksualnej".

Biernat sześć lat spędził jako sekretarz biskupa Buffalo, Richarda J. Malone'a (73), którego w tajemnicy nagrywał, by móc go szantażować.

Są powody, by sądzić, że Biernat jest homoseksualistą, na przykład odkryty "list miłosny", jaki wysłał do jednego z seminarzystów.

Biernat powiedział BuffaloNews.com, że otrzymanie w lipcu amerykańskiego obywatelstwa uchroni go przed "strachem przed deportacją". To pokazuje, że został księdzem w Buffalo tylko po to, żeby dostać amerykański paszport. Rzeczywiście – w sierpniu opuścił stan kapłański.

To nieodosobniony przypadek święceń dla polskiego księdza za granicą po tym, jak taką możliwość odrzuciły rodzime diecezje.

#newsPoiykcsxzc
Po wyrazie twarzy widać że jest z nim coś nie tak.
Kunegunda
To typowy objaw manifestacji diabelskiej ...., niestety człowiek ten ma duży problem duchowy .