Clicks1.3K
PetraB
41

Podpořme, prosím, duchovní službu pravoslavného kněze, otce Libora Halíka

Milí bratři a sestry,

byla to bezpochyby vůle Boží, že jsem se koncem dubna na Pochodu pro život dozvěděla, že pravoslavný kněz, otec Libor Halík, velký protipotratový bojovník a proti všem zvrácenostem, kterého si jistě všichni pamatujete také z jeho boje proti zvrácené hře „Vaše násilí, naše násilí“ v Brně, jenž i nám katolíkům, nejen svým pravoslavným ovečkám, přináší tolik i dalšího dobrého v jeho službě Pánu, již 4 roky nebere žádný plat! (Ač jako pravoslavný kněz je ženatý a má 6 dětí.)

Milostí Boží jsem se rozhodla to okamžitě změnit, a to tímto způsobem. S otcem Halíkem jsem se osobně sešla a navrhla mu následující řešení této alarmující situace: Otec Halík si na své jméno a výhradně k tomuto účelu zřídil bankovní účet, na který mu budeme my, kteří chceme podpořit tohoto odvážného kněze a jeho duchovní službu, zasílat peníze, nejlépe pravidelně, bankovním příkazem, aby on se i nadále mohl věnovat plně své službě Pánu. Já jsem jenom ta, která tento způsob navrhla a tímto zveřejněním zprostředkuje. Kdo zašlete peníze, sami okamžitě zjistíte, že peníze jdou skutečně jen a jen na bankovní účet otce Libora Halíka přímo, bez jakéhokoli zprostředkovatele. Otec Halík je vyrozuměn, že z této sumy, která na tento účet k tomu zřízený za rok připutuje, bude v následném zdaňovacím období platit daně. Tím bude i před zákonem vše v pořádku.

Je naší povinností postarat se o kněze, aby ten se mohl i nadále věnovat službě, které se zasvětil.

Děkuji Vám všem, kteří chápete důležitost tohoto úkolu a zapojíte se do něj pravidelným zasíláním finanční částky podle Vašich možností.

Číslo tohoto bankovního účtu je (u mbank): 670100-2216102259/6210

Dále Vás chci jednorázově požádat, otci a jeho rodině bude od července 2019 zvýšen nájem o 3 500 korun. Na částku už úplně mimo jeho finanční možnosti. Otec tak hledá Boží vůli, zda se má z domu s rodinou vystěhovat. Prosíme o Vaše modlitby. Jestliže máte možnost v Brně, kde otec působí, zajistit ze svých možností jiné, levnější ubytování (kupř. máte volný byt apod.), ale také i mimo tuto oblast, prosím, případné nabídky pište na e-mail: liborhalik@mail.ru

Děkujeme vám!

Vyprošujeme vám Boží požehnání +++

Petra Bostlová
to akože pravoslávni kňazi nedostavajú žiadne peniaze od svojich nadriadených??
Ti co sa modlia v jednote s bergogliom a kirilom sa maju. Ti co sa modlia v jednote s Bohom vedia preco to robia a co z toho budu mat.
PetraB likes this.
PetraB
Kdo z kněží vystoupí veřejně proti potratům, takovému to jeho vezdejší nadřízení nedarují??...
KAHLENBERG and one more user like this.
KAHLENBERG likes this.
apredsasatoci likes this.
pehol likes this.
Mudro! Dane treba urcite platit aj z milodarov. Nech ti, co nam vladnu mali moznost robit este vacsiu spinu ako robia.
KAHLENBERG likes this.