Clicks93
uk.news

Невиправний модерніст Папа Франциск бачить "завзятість" у всіх

10 вересня у час польоту з Мадагаскару до Риму, Папа Франциск повідомив: "Я не боюся схизми. Я молюся про те, щоб цього не сталося".

Відповідаючи на питання про можливий розкол в США, де його часто критикують, Папа Франциск зазначив, що критика виходить не тільки з Америки, але і "звідусіль".

Після цього він перейшов до атаки, заявивши про "численні схизми в церкви", а також про існування "варіанту схизми", який "не є християнським". Він визнав, що "ідеологія проникає в доктрину" і "створює можливість схизми". Варто відзначити, що сам Папа Франциск дуже сильно захоплюється саме ідеологією.

Говорячи про критику Папи Римського, він продовжив: "говорити про те, що вам не подобається, а також писати статтю в надії на відповідь - це" лояльність"(походить від французького loi, що перекладається як закон ). У той же самий час, критика "без діалогу" - це відсутність любові до церкви". Варто зазначити, що до теперішнього моменту Папа Франциск відмовляється від діалогу з авторами Dubia.

На думку Папи Франциска, бажання "змінити понтифіка" веде до "схизми". Дивно, що Папа Франциск спілкується на такому примітивному рівні, не кажучи про віру та правду.

Він захищає себе, заявляючи про те, що він виступає (тільки) з соціальних питань, дотримуючись думки Іоанна Павла II: "Однак, багато хто вважає, що я підтримую комунізм".

Після цього він поскаржився на "жорстку моральність", яку насаджують католики (хто?). Папа Франциск зазначив, що це веде до "завзятості" і пошкодував, що "сьогодні дуже багато навчають тільки цій якості (що в корені невірно , адже в церкві Папи Франциска постійно відбуваються скандали).

На думку Папи Франциска, занадто серйозний підхід до моральності - це "частковий розкол", який "закінчиться дуже погано". Після цього Папа Франциск знову згадав про "упертих" людей: "Коли ви бачите занадто упертих християн, єпископів і священиків, ви бачите проблему. Святе Євангеліє просто не містить в собі подібного". Варто зазначити, що Папа Франциск сам по собі є упертим модерністом.

#newsTgqntxmaex