Clicks1.3K
defendfaith
14

Pápež František nekoná to, čo má konať podľa katolíckej viery!!!

Klikni pre zväčšenie obrázku

Pozrime sa na náboženské výlevy, čo má konať pápež preto, aby všetci ľudia spasení boli, cez jedinú možnosť - Cirkev katolícku. Ako píše katolícka obrana viery apologetika, Ježiš Kristus nezaložil mnohé Cirkvi, ako nám to pápež chce dnes nahovoriť - ale založil Jednu Cirkev!

Preto sa modlíme v kréde - verím v Jednu, Svätú, Katolícku Cirkev. Kto sa takto modlí a hovorí o ekumenizme - protiví sa Bohu lebo sa modlí falošne a klame! Tým že verí v ekumenické spájanie sa s inými cirkvičkami, popiera krédo a je sám heretikom!

Pozrime dobre, čo má pápež robiť.


Pápež má všetkých ľudí priviesť do jedného ovčinca ktorým je katolícka Cirkev na čele s pápežom, za pomoci všetkých veriacich katolíkov!

Dnes pápež chce prevrátiť toto učenie, spájaním sa s kacírmi. Len má veľký problém! Mnohých katolíkov síce ohlúpil ekumenizmom, ale toto sa mu nepodarí na strane protestantov. Protestanti poznajú veľmi dobre Bibliu a takmer všetci veria v učenie proti katolíckej Cirkvi a pápežovi. Pápež je pre nich antikrist, ktorý sa pasoval na miesto Krista a tak 99% protestantov pápežom opovrhuje. Aj preto pápež dostal dobrú po papuli vo Švédsku, keď miesto oslavujúceho protestantského davu ho čakal dav ktorý ho vysmieval s heslami, antikrista nechceme!

Židia so zednármi mu to pekne nadiktovali tam ísť a on ako poslušný poskok týchto mocností zla išiel, ale realita je úplne inde ako si to títo samozvaní mocipáni predstavujú. Reálne je ekumenizmus nereálny! Pár pohlavárov z radov zednárov jednotlivých cirkvičiek, sa síce tvári že s katolíckou Cirkvou sa chcú spájať akoby budili dojem jednoty - pravda je však taká, že protestanti kašlú na pápeža, je to pre nich iba hlupák v bielom!

Pápež miesto toho čo mal na modlitbách prosiť spolu so všetkými veriacimi za jednotu skrze katolícku Cirkev, do ktorej by sa mali protestanti vracať, sa hrá na zjednotiteľa vody a ohňa.

Pred koncilom sa ešte mnohí protestanti vracali do Cirkvi - ale dnes? Keď protestanti vidia že katolícka Cirkev sa vzdala dokonca Krista Pána, ktorého schováva, schováva kríž, hanbí sa za Neho - protestant hlboko opovrhuje týmto smetiskom, ktorý sa dnes volá katolíckou Cirkvou. Cirkev stratila jednotu v omši - jedna viera, jeden krst, jedny sviatosti - jedna omša kde sa sviatosti rovnako vysluhovali - a tým že stratila omšu, stratila jednotu! Katolícka Cirkev je dnes rozhádaná sekta, kde si každý vykladá učenie ako sa mu zachce. Jediná vec ktorej sa protestanti boja je tradícia, ktorá im ukazuje ich bludy a nebojí sa im rovno povedať, ako to s nimi skutočne je.

Pozrime si učenie Pápeža - učí ako protestant, kde si vyberá verše z Písma, na ktoré sa odvoláva miesto toho, aby sa obracal na vieru Cirkvi a na ňu sa odvolával - toto je protestantizmus!

Pápež má iba vieru zachovať neporušenú a predávať ju takto ďalej. Ale dnes pápež si vykladá vieru z veršov Písma, po vzore protestantov a tak hlása úplne novú náuku, ktorá je nezhodná s vierou katolíckou!

Lepšie bude, keď pápež nebude radšej nič hovoriť, lebo všetko čo pápež František dnes povie, je namierené proti katolíckej viere a jej nemennému učeniu, ktoré chce za každú cenu zmeniť. A hlupáci mu tlieskajú a oslavujú túto revolúciu v Cirkvi. Každá revolúcia je dielom diabla a tak sa dnes v Cirkvi oslavuje satan, miesto Krista Pána a Jeho nemennej náuky.

Katolík si dnes môže vybrať - buď bude veriť Kristovi Pánovi, ktorý stvoril nebo a zem, stvoril každého človeka a ustanovil Jednu Cirkev a cez ňu jedno učenie - alebo môže veriť hline - padlému hriešnemu človekovi ktorý je liberál a chce všetko meniť - a takto si myslieť, že koná záslužný skutok - skutok hodný pekla!
umelkyna and 4 more users like this.
umelkyna likes this.
ľubica likes this.
romanumcatholicum likes this.
Crusader SK likes this.
defendfaith
Pane Bože Trojjediný, obráť tohto zblúdilého pápeža Františka, k pravej katolíckej viere v Krista Pána, pretože sa rúti do pekla aj s veľkou časťou katolíckej populácie. Amen
majina1 and 2 more users like this.
majina1 likes this.
Pravda bude skryta likes this.
ľubica likes this.