Clicks524
csk.news
4

František: "musíme rešpektovať Spojené Národy"

"Ak sa považujeme za ľudstvo, potom je našou povinnosťou riadiť sa vyhláseniami medzinárodných organizácií," zdôraznil počas svojej tlačovej konferencie 10. septembra pápež František počas letu z Madagaskaru do Ríma.

Ako príklad uviedol Organizáciu Spojených Národov (OSN) a Medzinárodný Trestný Súd (ICC) v Haagu.

František dodal, že „musíme rešpektovať medzinárodné inštitúcie.“ A „preto bolo OSN vytvorené.“

Mnohé politiky OSN sú však hlboko nemorálne. Trestajú krajiny a inštitúcie, ktoré sa nepoddajú požiadavkám na potrat a homosexuálne tyranie.

ICC je obviňovaný z toho, že je nástrojom západného imperializmu, ktorý trestá iba vodcov malých, slabých štátov a ignoruje zločiny spáchané bohatšími a silnejšími štátmi. Do januára 2016 bolo všetkých deväť situačných prípadov, ktoré ICC vyšetroval, v afrických krajinách.

#newsBnyqxuseyx
Prečo apostata František nehovorí ,že máme poslúchať Boha,ale OSN? www.youtube.com/watch
Coburg
A čo tak rešpektovať Ježiša Krista, papá Bergoglio?
Christophor and one more user like this.
Christophor likes this.
piakatarina likes this.
zaba
Už se nedivím, že nazval Pána Ježíše hříšníkem (postní kázání, tuším v roce 17). Ježíš přes všechno jeho charitativní smýšlení (toho si cení) však nakonec nepodpořil zásadní reformy na úrovni elit a naopak tyto elity stále nevybíravě kritizoval. Jeho kříž tak ukazuje jeho hřích, nikoli jak je správně, hřích elit stavějících se pod vlivem ďábla na Boží úroveň. Proto před jeho zpřítomněnou obětí …More
Už se nedivím, že nazval Pána Ježíše hříšníkem (postní kázání, tuším v roce 17). Ježíš přes všechno jeho charitativní smýšlení (toho si cení) však nakonec nepodpořil zásadní reformy na úrovni elit a naopak tyto elity stále nevybíravě kritizoval. Jeho kříž tak ukazuje jeho hřích, nikoli jak je správně, hřích elit stavějících se pod vlivem ďábla na Boží úroveň. Proto před jeho zpřítomněnou obětí na kříži nikdy nepoklekne- nepotřebuje z ní čerpat sílu proti hříchu, ale jen si spíše stále připomínat jak to neudělat, abychom nedopadli stejně jako Ježíš a nezkřížili se s mocnými tohoto světa, ale spíše je raději diplomaticky ovlivnili v náš prospěch.
piakatarina likes this.