Clicks348
Voytek

Australia rozpoczęła wszczepianie ludziom mikrochipów

Australia może stać się pierwszym krajem na świecie, który wszczepia ludziom mikrochipy. NBC News przewidywało, że wszyscy Amerykanie będą mieli mikrochipy w 2017 roku, ale wydaje się, że Australia może być szybsza.

To może brzmieć jak science-fiction, ale setki Australijczyków dążą do bycia super-ludźmi, którzy mogą odblokowywać drzwi, włączać światło i logować się do komputerów za pomocą machnięcia ręką.Shanti Korporaal z Sydney posiada już dwa implanty umieszczone pod skórą. Teraz może dostać się do pracy bez noszenia ze sobą karty lub klucza i jak sama mówi: dąży do tego, by całkowicie pozbyć się potrzeby noszenia ze sobą portfela. „Nie musisz martwić się o jakiekolwiek hasło lub PIN, to jest

Mikrochipy, które są wielkości ziarenka ryżu, mogą także służyć jako wizytówki, przenosić dane kontaktowe oraz dane medyczne. 27-latka zauważyła możliwości biznesowe i razem z mężem stworzyła usługę dystrybucyjną o nazwie Chip My Life, gdzie za jedyne 80 do 140 dolarów można zakupić chip i stać się „super człowiekiem”.

Pod tym artykułem pojawiły się ciekawe spostrzeżenia internautów – publikujemy kilka z nich (Pisownia oryginalna):

„Załóżmy że wszyscy obywatele w USA mają takie chipy aby otwierać drzwi, płacić za zakupy więc znika pieniądz fizyczny ….. i nagle ktoś jest NIEPOSŁUSZNY władzy i co wtedy??? Wystarczy wyłączyć jego chip i game over ……. NWO jak nic.”

„Nawet nie trzeba powoływać się na Biblię, żeby skumać o co chodzi światowemu lewactwu. Wyszukajcie na youtubie, co mówił Aaron Russo przed swoją śmiercią o Davidzie Rockefellerze. I przecież Biblia to bujda, co nie? No, to poczekajmy jeszcze trochę. Weźcie sobie ten chip na łapkę, wierząc bezgranicznie, że nikt nas kontrolować nie będzie :D. Już nie długo nikt nigdzie nie będzie mógł kupować albo sprzedawać bez chipów. No more cash. Tylko banki i korporację będą kontrolować ile masz na koncie. Kto nie będzie mieć chipa to zdechnie z głodu. Ale fajny system, co nie? Z chipem machniesz łapką i światełka się będą zapalać i gasić, lodówka otwierać. Ale spróbuj się sprzeciwić, pokazać, że coś się nie podoba.”