Clicks1.1K
ŚW.FILOMENA
11

BÓG OJCIEC: Grzech jest tak rozpowszechniony, że Mój Syn cierpi obecnie tę samą Agonię, którą znosił za każdego z was na Krzyżu

GOD THE FATHER: Sin is so rampant that My Son now suffers the same Agony, which He endured for each of you on the Cross

wtorek, 8 października 2013 roku, godz. 15.40

Moja najdroższa córko, Moje Boskie Moce udzielane są wszystkim Moim dzieciom, które zwracają się do Mnie, prosząc Mnie – przez Mojego Syna – abym podtrzymał ich w tych czasach wielkich prób na ziemi.

Grzech jest tak rozpowszechniony, że Mój Syn cierpi obecnie tę samą Agonię, którą znosił za każdego z was na Krzyżu. Grzech jest tak powszechny, że wszyscy stają się niewrażliwi na niego i na zło, którym on zionie. Moje dzieci, musicie przyjść do Mnie i nigdy nie rezygnować z dążenia do pokoju i miłości. Nigdy nie myślcie, że nie usłyszę waszych głosów, gdy Mnie wołacie, nieważne, jak mali jesteście.

Powtórne Przyjście Mojego Syna wytworzy wielkie spustoszenie, podział, nieufność, nienawiść i smutek, gdy Prawda Mojego świętego Słowa zostanie odrzucona.

Szatan i jego demony zwerbowali olbrzymią armię – tak wielką i potężną, że nawet gdybyście mogli zobaczyć, jak została ona utworzona, to i tak byłoby to dla was niewiarygodne. Ta armia sprawuje władzę nad tym, co wam, Moje dzieci, mówią publicznie. Od teraz bardzo rzadko będą wam mówili prawdę.

Mam na myśli prawdę zgodną z Moim najświętszym Przymierzem.

Nie ujawnią wam prawdziwie wszystkich spraw świata, w którym żyjecie, i wkrótce staniecie się świadkami wojen, celowo wywoływanych, by niszczyć Mój lud. Żadna z tych wojen nie będzie dla dobra człowieka ani nie będzie sprawiedliwa.

Moje Słowo dawane światu począwszy od pierwszego proroka, który ujawnił Moje pragnienia, przestanie być traktowane poważnie. Słowo Mojego Syna, Jezusa Chrystusa, będzie nadużywane i hańbione, by usprawiedliwić kłamstwa.

Teraz jest czas na to, aby wszyscy, którzy są powołani do służby Mojego Syna, zachowali czujność.
Nie możecie ignorować Mojego wołania do ludzkości. Proszę was przez Mojego Syna, w każdej chwili trwajcie razem, w jedności z Nim. Wy, Moje dzieci, jesteście pierwszym celem szatana, bo on nie spocznie, dopóki najpierw nie przejmie Kościoła Mojego Syna na ziemi. Bez Kościoła Mojego Syna nie uda mu się odciągnąć tych dusz, których najbardziej pożąda. Wy, Moje dzieci, będziecie ranieni i dręczeni przez bestię – antychrysta – gdy siłą będziecie zmuszani do przyjęcia nowej, fałszywej doktryny, która jest obecnie starannie i bezlitośnie przygotowywana.

Ja, Ojciec was wszystkich, Bóg Najwyższy, chcę, aby było wiadomo, że antychryst ma być przyjęty przez Moich wrogów w tajnych obrzędach. Przysięgają mu wierność za ukrytymi ścianami w miejscach, które są przeznaczone na adorację Mojego Syna. Masoneria kościelna, która teraz zostanie dostrzeżona, odgrywa ważną rolę w tej ohydzie. Niestety, to wszystko musi nastąpić przed wypełnieniem się Mojego Przymierza dla zabrania z powrotem wszystkich Moich dzieci do Raju, stworzonego dla nich w pierwszej kolejności.

Od waszej decyzji będzie zależało, czy wy, wybrani przeze Mnie, będziecie zawsze uznawali Prawdę, po to, by pomóc Mojemu Synowi uratować inne dusze, które złożą przysięgę posłuszeństwa bestii.

Obraz Mojego Syna, powszechny na całym świecie, zostanie wkrótce zastąpiony wizerunkiem fałszywego proroka.
Jego obraz będzie czczony w pierwszej kolejności, zamiast obrazu Mojego Syna.

Następnie pojawią się liczne obrazy bestii w każdym formacie, a jego symbol 666 zostanie zawarty w każdym znaku, który on czyni przed niczego niepodejrzewającym światem. Zobaczycie ten znak ukryty w nikczemnych przedmiotach, które będą używane tak, jak nosiłoby się święte przedmioty.

Dla uczczenia tego nowego zjednoczenia kościołów świata, które ma być wkrótce ogłoszone, zostanie utworzona pewna forma różańca. Tę nową światową religię uczci się również poprzez zabranie świętych ksiąg modlitewnych, medalików, szkaplerzy, różańców, krzyży i zbezczeszczenie ich, tak by stały się jak talizmany przynoszące szczęście.

Wszyscy pokochają antychrysta, który z jednej strony będzie reprezentował świat świecki, ale ponieważ zostanie on serdecznie przyjęty przez obłudnego oszusta w Kościele Mojego Syna na ziemi, to z drugiej strony będzie postrzegany jako reprezentant wszystkiego, co jest święte na świecie.

Moje dzieci, nie pozwólcie, by wiadomości o tych wydarzeniach wywołały łzy w waszych sercach, ponieważ kiedy będziecie Mnie słuchali i podążali drogą Mojego Syna, oszczędzę wam wielu duchowych prześladowań, które was czekają. Wasza wierność tym Orędziom od czasu do czasu będzie osłabiana przez ataki zadawane przez szatana. Niektórzy z was odejdą. Niektórzy z was zwątpią. Zdecydowana większość z was pozostanie Mi wierna i za wasze posłuszeństwo udzielę wam wielkich względów i Łask.

Kocham was, dzieci. Będę miłosierny i jeśli Mnie poprosicie przez Mojego Syna, abym ukoił wasze serca i pomógł wam pozostać w pokoju i iść z ufnością ku Bramom Mojego Nowego Raju, odpowiem na wasze wołanie.

Wasz kochający Ojciec
Bóg Najwyższy

Źródło: fatherofloveandmercy.wordpress.com/…/god-the-father-…
za: jezusdoludzkosci.pl/2013-10-08-15-4…

________________________________________________________________________________________

SERDECZNIE ZAPRASZAM - Dołącz do międzynarodowego czuwania modlitewnego! PAN JEZUS PROSI: Wynagradzajcie Mi za tych, którzy Mnie znieważają ...