Clicks726

JEZUS: Nawet ci, którzy popełniają straszliwy grzech, są kochani przez Boga Ojca

JESUS: Even those, who commit terrible sin, are loved by God the Father

piątek, 20 kwietnia 2012 roku, godz. 15.45

Moja najdroższa, umiłowana córko, należy powiedzieć Moim dzieciom o wielkiej Miłości, którą mam w Moim Najświętszym Sercu dla każdego dziecka urodzonego na tej ziemi. Nawet ci, którzy popełniają straszliwy grzech, są kochani przez Boga Ojca. Każdy z was jest dzieckiem Boga. Dlatego jesteście znieważani, dręczeni i krzywdzeni przez szatana i jego demony.

Ci zatwardziali grzesznicy, członkowie armii szatana, którzy wiedzą, że Bóg istnieje, ale którzy decydują się ubóstwiać bestię, niech to wiedzą. Bez względu na to, jak wielki hołd składacie szatanowi, pamiętajcie, on was nie kocha. On was nienawidzi i zniszczy was. Jego obietnice oferujące wam raj, zarówno na ziemi, jak i ponad nią, są pustymi kłamstwami.

Już wkrótce otrzymacie dowód Mojej Miłości do was. Nie będzie wątpliwości w waszych sercach, że Ja, wasz umiłowany Jezus, chcę was objąć, przebaczyć wam i przynieść wieczny pokój, miłość, radość i szczęście w Moim Nowym Królestwie, Nowym Raju.

Nigdy się nie lękajcie odwrócić od tego życia, które prowadzicie, a w którym ubóstwiacie wszystkie dostrzeżone dary bogactwa, seks i inne materialne wygody, oferowane wam przez szatana, którego panowanie na ziemi wkrótce dobiegnie końca.

Tylko Ja, wasz umiłowany Jezus, mogę was uratować. Moje Miłosierdzie jest tak wielkie, że przebaczę wam wszystko, kiedy odczujecie skruchę. Pośpieszcie się. Przyjdźcie teraz do Mnie. Nie traćcie ani sekundy, bo wasze przyszłe szczęście jest zagrożone.,Obiecuję wam Życie Wieczne, pokój, miłość, radość i piękny Raj, w którym będziecie kochani, szanowani i nie będziecie niczego potrzebowali.

Jeśli nie możecie teraz przyjąć Mojej Ręki Miłosierdzia, to wtedy, kiedy przyjdzie czas w ostatnim dniu, otrzymacie jeszcze jedną szansę poproszenia Mnie o Miłosierdzie. Kiedy ten Dzień nadejdzie, to zrozumiecie, wielu z was, ten błąd, który popełniliście. Przyjmę was jeszcze, jak dawno zagubione i bardzo kochane dzieci Boga, bez względu na to, jak wiele cierpieliście z rąk złego.

Jedyne, co będziecie musieli uczynić, to wezwać Mnie i poprosić o Moje Miłosierdzie.
Jeśli jesteście w tym czasie uwikłani w sieć oszustwa i zła, z której nie potraficie się wydostać, to proszę was, abyście do Mnie zawołali, to odmawiając.

Modlitwa Krucjaty 46
Uwolnij mnie z więzów szatana

O Jezu, jestem zagubiony.

Jestem zdezorientowany i czuję się jak więzień złapany w sieć, z której nie potrafię się wydostać.

Ufam Tobie, Jezu, że przyjdziesz mi z pomocą i uwolnisz mnie z więzów szatana i jego demonów.

Pomóż mi, bo jestem zagubiony.

Potrzebuję Twojej Miłości, która da mi siłę do uwierzenia w Ciebie i zaufania Ci, tak abym mógł zostać ocalony od tego zła i ujrzał Światło – abym wreszcie mógł odnaleźć pokój, miłość i szczęście. Amen.


Wasz umiłowany Jezus

Źródło: fatherofloveandmercy.wordpress.com/…/even-those-who-…
za: jezusdoludzkosci.pl/2012-04-20-15-4…

_________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

JEZUS: Poprzez rozpowszechnianie Mojego Słowa, Moich Orędzi i Moich Modlitw dopomożecie Mi zbawić dusze

JEZUS: On został wysłany, aby zdemontować Mój Kościół i rozedrzeć go na strzępy

JEZUS: Ostrzeżenie będzie wydarzeniem dramatycznym ... Wszystkie Moje dzieci, wszędzie, muszą ostrzec zagubione dusze, czego należy oczekiwać

JEZUS: Dajcie im kopie Moich Orędzi i Moich Modlitw Krucjaty i odejdźcie w milczeniu

JEZUS: Te Orędzia będą ostatnimi przekazywanymi wam przed Wielkim Dniem, kiedy przyjdę sądzić


JEZUS: Błagam was, Moi uczniowie, abyście ostrzegali ludzi, że Ja, Jezus Chrystus, nie przyjdę w ciele

JEZUS: Demaskujcie wszystkich, którzy wspierają węża i jego armię, ale róbcie to dokładnie

JEZUS: Błogosławię was i daję wam odwagę, mądrość, wiedzę i Łaski do kontynuowania Mojego Dzieła na ziemi

POSŁUCHAJ RADIA PARUZJA Z ORĘDZIAMI Z KSIĘGI PRAWDY

UWAGA: POWSTAŁA WIRTUALNA GRUPA MODLITEWNA - JEZUS DO LUDZKOŚCI

🔥 LIST DO KAPŁANÓW: KOŚCIÓŁ W CZASIE WIELKIEGO ODSTĘPSTWA OD WIARY
"Ci zatwardziali grzesznicy, członkowie armii szatana, którzy wiedzą, że Bóg istnieje, ale którzy decydują się ubóstwiać bestię, niech to wiedzą. Bez względu na to, jak wielki hołd składacie szatanowi, pamiętajcie, on was nie kocha. On was nienawidzi i zniszczy was. Jego obietnice oferujące wam raj, zarówno na ziemi, jak i ponad nią, są pustymi kłamstwami."
ŚW.FILOMENA likes this.