Мова
Перегляди
69
uk.news

Франциск намагається продати єресь як «автентичне учіння церкви»

Офіційне видання Святого Престолу, Acta Apostolicae Sedis, не тільки опублікувало схвалену Папою Франциском єретичну інтерпретацію Amoris Laetitia («Радості любові»), та навіть назвало його «автентичним учінням церкви».

Особистий лист Френциска підвищено до статусу "Апостольського листа". Він також включає рескрипт Державного секретаря, кардинала П'єтро Пароліні червня 2017 року. Рескрипт декларує, що обидва документи, єретичні рекомендації єпископів Буенос-Айресу та схвалений лист Франциска, - носять характер «автентичного учіння церкви». Термін «автентичне учіння церкви» надається в каноні 752 церковних законів "релігійного подання інтелекту і волі".

«Автентичне учіння церкви» Франциска прямо суперечить «автентичному учінню» катехізису, у 1650: «вірність словам Ісуса Христа», що новий союз розведених і одружених католиків "не може бути визнаним дійсним, якщо був перший шлюб". Та, "якщо розлучені знову перебувають у цивільному шлюбі, вони опиняються в ситуації, яка об'єктивно суперечить Божому закону".

Зображення: © Jeffrey Bruno, CC BY-NC-ND, #newsQaifhxsstz
Написати коментар
uk.news згадав цей пост в Єпископ Шнайдер вважає, що Папа Римський відповів на Dubia (сумніви).