Clicks654
csk.news
51

Brandmüller: homosexuálna sieť v rámci Vatikánu "Zrejmé"

Kardinál Walter Brandmüller je "veľmi sklamaný" zo summitu o zneužívaní Vatikánu, pretože homosexuálna otázka bola skrytá.

Povedal pre NCRegister (26. februára), že ticho o homosexualite vykrikuje, že je rozbité, pretože v ňom leží "skutočný problém".

Brandmüller verí, že diskusia o homosexualite by bola "pre nich nebezpečná", pretože "je zrejmé, že existuje sieť homosexuálov vo Vatikáne."

Potvrdzuje: "To je problém, nie je o tom pochýb."

Obrázok: Walter Brandmüller, #newsDqjqlsvetq
Možnosť prihlásiť sa a zapojiť sa TU:

www.catholicaction.org/take_heaven_by_storm

www.lifesitenews.com/news/cardinal-burke-…

www.lumendelumine.cz/index.php
Modlitební tažení kardinála Burkeho
Cíl:mobilizovat milion prosebníků, protože politika a lidská rétorika nemohou krizi vyřešit
Operace: Útok na nebe – tak zní název modlitební iniciativy, kterou vyhlásil kardinál Raymond Burke, kardin…More
Možnosť prihlásiť sa a zapojiť sa TU:

www.catholicaction.org/take_heaven_by_storm

www.lifesitenews.com/news/cardinal-burke-…

www.lumendelumine.cz/index.php
Modlitební tažení kardinála Burkeho
Cíl:mobilizovat milion prosebníků, protože politika a lidská rétorika nemohou krizi vyřešit
Operace: Útok na nebe – tak zní název modlitební iniciativy, kterou vyhlásil kardinál Raymond Burke, kardinál – patron maltézského řádu, jeden z nejvýraznějších obránců katolické víry a katolické církve v USA. Organizace akce se ujala Catholic Action for Faith and Family.
Cílem je získat milion katolíků, kteří přijmou závazek, že se po celý rok první den každého měsíce budou modlit růženec, při čemž je tato iniciativa otevřena pro všechny katolíky na světě.
Situace církve je velmi vážná, a proto se musí katolíci kromě osobních záležitostí modlit také na konkrétní úmysl: Aby církev opět ozářilo světlo pravdy a v srdcích věřících zavládl mír.
Tato kampaň je odpovědí na množství zla, pro které ztrácí mnoho lidí odvahu. „Ani politika ani lidská rétorika nemohou vyřešit současnou morální krizi v Americe a ve světě. Potřebujeme Boží pomoc. Jaký je nejlepší způsob, jak se postavit proti zlu potratů, eutanazie, homo-sňatků, terorismu a pronásledování křesťanů a mnohému dalšímu zlu? Potřebujeme „růžencové bojovníky", prohlásil Thomas McKenna, předseda Catholic Action for Faith and Family.
Kardinál Burke: »První pokušení, se kterým Satan přichází, je ztráta odvahy. Pokušení je jen iluze, protože Kristus, který je v nás, nám dává odvahu i v nejtěžších okamžicích. Buďte odvážní, bratři a sestry, a mějte pevnou naději. Zaútočte spolu s námi na nebe!«
Tato modlitební iniciativa připomíná Růžencové křížové tažení františkána Petra Pavlícka na konci druhé světové války v Rakousku, rozděleném na čtyři okupační zóny. K iniciativě se tehdy připojily statisíce rakouských katolíků.
ľubica
ľubica likes this.
Je to pravda a je to velmi ubohé.
Našli Gomoru
Gomorrah Found 2017, MUST SEE!

www.youtube.com/watch
Ludovika
Tu je pravda.

dkc.kbs.sk/dkc.php