Pozretia937
Libor Halik
41

Proroctví biskupa Hnilicy o Slovensku (zesnul r.2006)

Připomeňme si: Současná slovenská vláda i parlament byly ustanoveny r.2016 na církevní svátek Škaredé středy, připomínající Jidášovu zradu Krista, což není VŮBEC dobré znamení a svědčí o obří neopatrnosti všech TĚCHTO SLOVENSKÝCH POLITIKŮ. Toto znamení mohl oslavovat snad jen satan, který má Jidáše u sebe ve věčném pekle dle nákresů na starobylých ikonách a dle evangelií.
23.3.2016 Poslanci zložia sľub a ujmú sa mandátov - domov.sme.sk domov.sme.sk/…/minuta-po-minut… 23.3.2016 Ustanovujúca schôdza parlamentu je ukončená. Funkcii sa ujali aj členovia novej vlády. 23. mar 2016 o 8:36 Prezident prijal demisiu vlády a vymenoval Fica za premiéra. Čítajte viac: domov.sme.sk/…/minuta-po-minut… Poslanci zložili sľub a ujmú sa mandátov.
Biskup Pavol Hnilica (na fotke). V kláštore Božieho Milosrdenstva v južných Čechách na Nových Hradoch v nedeľu 8. októbra 2006 slovenský biskup Hnilica zomrel.

Pavol Hnilica pochádzal z Uňatína v okrese Krupina z chudobnej roľníckej rodiny. Bol najstarším z ôsmich detí. Ako nadaný žiak chcel študovať ďalej. No chudobní rodičia si to nemohli dovoliť. Musel si na školu zarobiť a tak pracoval ako murár a robotník na stavbách ciest a železníc.
V roku 1939 znovu začal študovať v Krupine a v Kláštore pod Znievom kde vstúpil do jezuitskej rehole. Za kňaza bol tajne vysvätený 29. septembra 1950 v Rožňave a o 4 mesiace neskôr aj za tajného biskupa. Pavol Hnilica navonok vystupoval ako poslucháč zdravotníckeho kurzu, tajne však vysviacal rehoľníkov, ktorí po zatvorení kláštorov tajne dokončili teologické štúdium. Za biskupa tajne vysvätil aj Jána Chryzostoma Korca. Hrozilo, že biskupa Pavla Hnilicu odhalia a uväznia.
Preto 4. decembra 1951 tajne opúšťa cez rieku Moravu Česko-Slovensko. V zahraničí dokončuje štúdium a stáva sa „hlasom umlčanej cirkvi v komunistických krajinách“. Káže a cestuje po celom svete, aby informoval o položení kresťanov na Východe. Navštevuje aj slovenské komunity emigrantov v Európe, Amerike a v Austrálii. Organizuje prijatia Slovákov u Svätého Otca v Ríme.
Po tridsiatich ôsmich rokoch v decembri 1989 biskup Pavol prekračuje štátne hranice v Bratislave – Petržalke.

Ze Slovenska mi psali: "V minulosti sme sa osobne stretli s dnes už nebohým biskupom Hnilicom. Ten tiež musel poznať 3. fatimské tajomstvo. Veľmi zdôrazňoval, aby sa plnili požiadavky Panny Márie a preriekol sa-povedal, že v posolstve sa slovo Rusko vyskytuje 22x a keď sa to nevymodlí, Rusi so svojim komunizmom zničia veľa krajín. A vedel, že pred príchodom antikrista má byť veľmi veľké a kruté prenasledovanie kresťanov, ešte pred čipovaním. Na Slovensku viac ako v iných štátoch."
L: Chápu to tak, že kde bude krvavé pronásledování křesťanů, tam národ přežije a nově ožije, neboť bude očištěn krví mučedníků. Krev křesťanských mučedníků je semenem budoucího křesťanství, správně poznamenal starověký Tertulián.
Ta čiasť 3. fatimského tajemstva, ktorá bola zverejnená r.2000 hovorí o zavraždení pápeža a biskupov, kňazov, reholníkov, mnohých veriacich. To sa zatiaľ nestalo, no stane sa v čase 3. svetovej vojny. Potom sa Cirkev očistí od herézií súčasnosti.
L: Pán Ježiš vnútorným posolstvom fatimskej Lucii povedal: „Nechceli vyhovieť mojej žiadosti! Ako kráľ Francúzska (spomienka na nesplnenie požiadavky Božského Srdca Ježišovho) sa dajú na pokánie a pristúpia k zasväteniu, ale už bude neskoro! Rusko už medzitým rozšíri svoje bludy po svete (L: nemorální blud moskevského Stalinova pravoslavného patriarchy Sergeje z r.1943 o liduprázdném pekle po vzkříšení těl, skrze ekumenismus šířený agenty KGB hned po 2. světové válce rozšířilo do všech církví na celém světě, včetně Vatikánu, kde se také stal dnešní normou), vyvolá vojny a prenasledovanie Cirkvi. Svätý Otec bude musieť veľmi trpieť.“ L: viz návod umělců Ruska na pálení katolických kostelů: gloria.tv/article/4Pw3qWJTaM1cACA… Foto: www.bbc.com/news/blogs-news-from…
Viz důležité pro pochopení Zasvěcení Ruska Panně Marii fatimské, JUDr. John Salza
A čo keď tým pápežom po ktorom v treťom tajomstve strieľajú je Benedikt XVI.?
Libor Halik sa to páči.
Tiež si to myslím.
Mates5485 sa to páči.
s tym zavrazdenim papeza mi to akosi nesedi. podla malachiasovho proroctva bergoglio je falosny prorok, ktory pripravuje poziciu antikristovi. a prave tito dvaja skoncia v ohnivom jazere. to znamena, ze tito dvaja sa stavaju proti Bohu. ponuka sa otazka: preco by svoji vrazdili svojho?
Svoji velmi často vraždia svojho, aby zametli stopy. Tak robia kriminálne živly bežne. Pre @apredsasatoci