Jazyk

Zúfalé AP Exclusive útočí na Františka

AP Exclusive (február 5) vedel, že Pápež František dostal v roku 2015 osemstránkový list od Juana Carlosa Cruz, ktorý teraz žije vo Philadelphii, údajnej obete Čílskeho Otca Fernanda Karadimu. V …
Napísať komentár …
ľubica
Napadá mě mnoho důvodů, proč mohou být chilští katolíci naštvaní na „papeže milosrdenství“. Namísto, aby papež Bergoglio při této návštěvě ukázal milosrdenství k obětem nechvalně proslulého odsouzeného pedofilního kněze P. Fernanda Karadina, postavil se na stranu biskupa Juana Barrose, jednoho ze tří biskupů obviněného, že Karadina kryl. Chile ukazuje nespokojenost s papežem (2018)
ľubica
pre tých ktorí, chcú mať jasno o čo ide, lebo ten kto píše tieto správy si vôbec nedá námahu, dať do normálnej slovenčiny:
Je to už viac než týždeň, čo pápež opustil Chile, ale v tejto andskej krajine zostáva hlavnou témou prípad biskupa z Osorno Juana Barrose, ktorý je centrom polemík pre svoju blízkosť k jednému diecéznemu kňazovi (Karadim) , zapletenému do pohlavného zneužívania. viac:
Bergo… Viac
Monika G sa to páči. 
henta
Dříve učedník dnes presbyter ,
sedí a nasává,smysly všemi....

AŤ ŽJE SAMSON
Samson1 25. úno 2017
Hoki, ty jsi ještě nepochopil, že můžu být v kostele a být rozptýlen myšlenkami na ženské. Nedělej prosím furt ze sebe vola.

Samson1 19. dub 2015
Hento nevíškde je nějaká Delila ???
Beno
Pozor na nečisté myšlenky, Hento.
Pokud jde o smilství a nečistotu vůbec nebo chamtivost, ani jejich jména ať se u vás nevyslovují, jak se sluší na věřící. 4Stejně tak pokud jde o nestydatost, nevázané řeči nebo neslušné vtipy - to se přece nepatří - ale spíše díkůvzdání.5Toho si totiž buďte dobře vědomi, že žádný smilník ani nečistý ani chamtivý - to je modloslužebník - nemá podíl v … Viac
Segal sa to páči. 
henta sa to páči. 
henta
Svůj k svému. Že Samson1 ???Už také patříš mezi
presbytery, pověz jako to všechno funguje.?