Clicks60
uk.news

Чи дивно? Єретиків, які ослухалися, переслідують католики, які відмовляються слідувати єретичним навчанням

Минулого тижня чотири професори Інституту Іоанна Павла II були звільнені за те, що розглядали документ Amoris Laetitia, написаний Папою Франциском, з точки зору вчення католицької церкви.

9 серпня видання AldoMariaValli.it повідомило, що їх замінили викладачі, які порушують вчення церкви протягом декількох десятиліть.

Одним з найбільш затятих супротивників навчань Іоанна Павла II став отець Мауріціо Чіода, який був призначений на посаду професора в Інституті Іоанна Павла II.

Президент інституту, монсеньйор Пьеранжело Секкері, призначений Папою Франциском, завжди підтримував єретиків на своїй минулій роботі, де він займав пост президента Школи богослов'я на півночі Італії.

Портал AldoMariaValli.it зазначає, що Іван Павло II і Бенедикт XVI дозволяли єретикам поширювати свої вчення. Сьогодні ці єретики святкують, як результат, гідних професорів з Інституту Іоанна Павла II.

На думку AldoMariaValli.it, "дивним" є той факт, що Секкері виступив на захист "свободи досліджень і навчань", але тільки в частині, що стосується єретиків.

#newsEzrnqaphrf