Kalba
Paspaudimai
54
lt.news

Prasidėjo "Ekumeninės Mišios"

Grupuotė, pasivadinusi "Spezzare il pane" ("Duonos Laužymas"), Turino arkivyskupijoje, Italijoje, oficialiai pradėjo "ekomeninių mišių" minėjimą, kur Šventoji Komunija dalinama katalikams ir netikintiems.

Grupuotės vadovas yra dvasios tėvas Fredo Oliviero, nelegalios imigracijos apologistas, turintis savo arkivyskupo, Monsignor Cesare Nosiglia, palaikymą. Grupė užsiima Šventosios Komunijos dalybomis netikintiesiems ar ne katalikams, taip pat jie atvirai reklamuojasi Turino arkivyskupijos laikraštyje "La Voce e il Tempo".

Grupuotės narius sudaro "katalikai", anglikonai, baptistai, valdensistai ir liuteronai. Jie susirenka kartą per mėnesį į savo bažnyčias, kur pagal atitinkamą denominaciją švenčiama "Eucharistiją", visiems platina "komuniją".

Pagal Fra Cristoforo rašto darbą maurizioblondet.it internetiniame puslapyje, ši praktika yra skatinama ir rekomenduojama Popiežiaus Pranciškaus. Arkivyskupas Nosiglia buvo apie tai informuotas, tačiau nusprendė nesikišti. Ateities tikslai yra didinti tokių susirinkimų skaičių ir kituose Italijos miestuose.

Šventosios Komunijos skleidimas žmonėms, kurie nėra katalikiškojo tikėjimo ir prieš tai neišpažino savo nuodėmių, išniekina šventuosius, veda dalyvius prie pasmerkimo ir skatina prietaringumą.

Paveiksliukas: Cesare Nosiglia, #newsTfuqgzfuio

Parašyti komentarą