Clicks2.5K
ŚW.FILOMENA
1

JEZUS: Poprzez rozpowszechnianie Mojego Słowa, Moich Orędzi i Moich Modlitw dopomożecie Mi zbawić dusze

JESUS: By spreading My Word, My Messages and My Prayers, you will help Me to save the souls I need

poniedziałek, 25 lutego 2013, godz. 23.00

Moja wielce umiłowana córko, nadchodzące czasy wytrącą świat z jego uśpienia, niezależnie od tego, którą religię, o ile w ogóle jakąś, ludzie wyznają, gdyż głos małego rogu wzbudzi uwagę całego świata. Usadowiony na Tronie Piotra, ten oszust będzie głośno wykrzykiwał i dumnie głosił swoją propozycję, aby zjednoczyć wszystkie kościoły jako jeden.
Obwołany współczesnym innowatorem, będzie oklaskiwany przez laicki świat, ponieważ uniewinni on grzech.

Wprowadzi on nowe prawa, które nie tylko że będą stały w sprzeczności z Naukami Kościoła Katolickiego, ale i będą się sprzeniewierzać wszystkim prawom chrześcijańskim. Kapłani, którzy zwalczają te Orędzia, będą przymuszeni na nowo je rozważyć, kiedy ta straszliwa prawda wyjdzie na jaw. Prawda Mojego Słowa, tobie przekazywanego, Moja córko, nareszcie powoli zacznie do nich docierać. O, jakże będą szlochać z żalu, kiedy sobie uświadomią, że to jestem Ja, Jezus Chrystus, Który — z Błogosławieństwem Mojego Ojca — drobiazgowo ujawniam ci proroctwa końca czasów.

Wówczas będą pochłaniać każde Słowo z Moich Świętych Warg, kiedy, aby przygotować ludzkość, będę ujawniał nadchodzenie kolejnych wydarzeń. Istotne jest, aby człowiek słuchał i odpowiadał na Moje Wezwanie, tak abym każdego mógł wyratować z uścisku bestii.

Podczas gdy fałszywy prorok będzie zajęty tym, aby swoimi wyniosłymi ambicjami wywierać na katolikach tego świata odpowiednie wrażenie, zostanie on na jakiś czas odsunięty na bok, ponieważ antychryst — jak przepowiedziane — wkroczy teraz na światową scenę. Kiedy usłyszycie, że media donoszą o nowym, rokującym nadzieję, utalentowanym negocjatorze pokojowym, będziecie wiedzieć, o kogo chodzi. Będzie on bardzo bliskim sojusznikiem fałszywego proroka i nie ma on żadnych złudzeń co do tego, kim on jest — synem szatana.

Niezależnie od tego, jak przerażające rzeczy będą się dziać, pamiętajcie, że to Ja, Jezus Chrystus, Jestem Królem. Żaden człowiek, żaden wróg nie ma więcej władzy niż Bóg. Ale bitwa o dusze musi się stoczyć, tak jak zostało przepowiedziane. Poprzez rozpowszechnianie Mojego Słowa, Moich Orędzi i Moich Modlitw dopomożecie Mi zbawić dusze, których potrzebuję, aby Mój Nowy Raj zapełnił się wszystkimi dziećmi Bożymi.

Zawsze ufajcie Mnie, waszemu Jezusowi, albowiem to Ja będę was prowadził i chronił w czasie trwania tej ohydy na ziemi. Obiecuję, że ten okres będzie krótki.

Wasz Jezus

Źródło: fatherofloveandmercy.wordpress.com/…/he-will-be-a-ve…
za: ostrzezenie.net/…/bedzie-on-bardz…

___________________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

🔥 Jared Kushner - zięć, miliarder, wnuk polskich Żydów. Jaką rolę odgrywa u boku Donalda Trumpa?

JEZUS O ANTYCHRYŚCIE: Jego piękna twarz spodoba się wszystkim, ale on wkrótce się zmieni. Będzie siał w świecie spustoszenie i zamorduje wielu

Matka Zbawienia: Antychryst zajmie tę pozycję, ponieważ zostanie o to poproszony

Trump powiedział, że Jared Kushner, który jest właścicielem 666 Fifth Avenue, przyniesie pokój na Bliskim Wschodzie.

DEMON PODCZAS EGZORCYZMU: POLITYCY SĄ MOIMI UMIŁOWANYMI UCZNIAMI I NAŚLADOWCAMI...

ANIOŁ STRÓŻ POLSKI: Nie spoglądajcie ani na Wschód ani na Zachód. Ameryka chce sprzedać was i oddać pod wpływ Rosji, która dąży do militarnej ekspansji.

JEZUS : III wojna światowa wkrótce ukaże się światu.


JEZUS CHRYSTUS: Intelektualna pycha, zaślepiła was na prawdę wiedzy duchowej

Ann Barnhardt : JORGE BERGOLIO NIE JEST I NIGDY NIE BYŁ WIKARIUSZEM CHRYSTUSA NA ZIEMI

I POSŁUCHAJ:


Te Orędzia będą ostatnimi przekazywanymi wam przed Wielkim Dniem

ZOBACZ:

Antychryst ma zaprowadzić "pokój" na Bliskim Wschodzie...
ŚW.FILOMENA
"Kapłani, którzy zwalczają te Orędzia, będą przymuszeni na nowo je rozważyć, kiedy ta straszliwa prawda wyjdzie na jaw. Prawda Mojego Słowa, tobie przekazywanego, Moja córko, nareszcie powoli zacznie do nich docierać. O, jakże będą szlochać z żalu, kiedy sobie uświadomią, że to jestem Ja, Jezus Chrystus, Który — z Błogosławieństwem Mojego Ojca — drobiazgowo ujawniam ci proroctwa końca czasów."