Clicks28
uk.news

Кардинал Сара назвав Папу Франциска "лжепророком"

25 травня, під час візиту в Париж з нагоди публікацій своєї нової книги, кардинал Роберт Сара повідомив, що ті прелати, "які голосно розповідають про зміни і переломні моменти", є "лжепророками".

Сара підкреслює, що він не є противником Папи Франциска, але саме Папа Франциск є одним з тих, хто "голосно розповідає про зміни".

У жовтні 2014 року він заявив, що "світ змінився і церква просто не може обмежувати себе уявним тлумаченням догм" (La Nación).

У жовтні 2014 року він заявив, що "церква не повинна боятися змін" (Vatican Radio).

У жовтні 2015 Папа Франциск наполягав на тому, що церква не може бути музеєм, а повинна бути готова "змінюватися" (Reuters).

У листопаді 2015 року, під час зборів представників італійської церкви, він повідомив, що католицизм може і повинен "змінюватися" (Radio Vatican).

8 червня 2019 року Папа Франциск повідомив представникам "Католицького харизматичного оновлення", що боязнь "змін" - це спокуси диявола.

Крім того, Папа Франциск, де-факто, змінив вчення церкви про шлюб, Святе Причастя, страту, пекло і навіть змінив слова декількох ключових молитов.

Зображення: Robert Sarah, © Michael Swan, CC BY-ND, #newsPlthtvknfg