Clicks1.8K
Coburg
39

Prvý "pán" v prezidentskom paláci - už oslavuje svoj nový "džob" poradcu.

Velmi nerad z těchto ECHO zdrojů vybírám, ale: echo24.cz/…/cirkev-zasahuje…

---> Právnička a místopředsedkyně neparlamentní strany Progresivní Slovensko Čaputová se v minulosti vyslovila pro adopce dětí homosexuálními páry, což označila za lepší možnost, než ponechání nezletilých v dětských domovech. Čaputovou v kampani podpořil i odvolaný trnavský arcibiskup Róbert Bezák, který se ale VYMEZIL …More
Velmi nerad z těchto ECHO zdrojů vybírám, ale: echo24.cz/…/cirkev-zasahuje…

---> Právnička a místopředsedkyně neparlamentní strany Progresivní Slovensko Čaputová se v minulosti vyslovila pro adopce dětí homosexuálními páry, což označila za lepší možnost, než ponechání nezletilých v dětských domovech. Čaputovou v kampani podpořil i odvolaný trnavský arcibiskup Róbert Bezák, který se ale VYMEZIL vůči jejím názorům na adopce.

---> Jeden z hlavních soupeřů Čaputové v prezidentských volbách, místopředseda Evropské komise Maroš Šefčovič, se minulý týden přihlásil k tradiční rodině a ke křesťanským hodnotám. Učinil tak po schůzce s představiteli křesťanských církví na Slovensku. Šefčovič byl na konci 80. let členem komunistické strany, která v komunistickém Československu vystupovala proti církvím.
zar
Smutný to pohľad na túto dvojicu....
ľubica likes this.
Caesar
Bezak je kacir, bludar, heretik, zloduch!
Barbarin and one more user like this.
Barbarin likes this.
Mates5485 likes this.
ľubica
caesar, koľkí z nás sa modlia za jeho OBRATENIE modlíme???
Kallistratos si ostuda kresťanov a kresťanstva, ešte dobre že nie si biskup alebo niečo podobne,pretože všetci čo by ta počúvali by žili v blude tak ako bezák a mnohých by si priviedol do pekla. Ty čaputové dieťa.
Segal likes this.
Ty pořád Matýsku něco vidíš a přitom mi připomínáš puberťáka se zrcadlovkami za soumraku :) Na narážky odpovídat nebudu, protože si to nezasloužíš ty jeden nerváku :)
>>>>>>>>>>>
Mates5485
před 1 hodinou
Kallistratos vidím,že si slniečkarský liberál a podporovateľ islamu a imigrantov tak isto nevolil si náhodou čaputovú ? Keď budú chodiť imigranti tu na slovensko nezabudni ich pozvať do domu …More
Ty pořád Matýsku něco vidíš a přitom mi připomínáš puberťáka se zrcadlovkami za soumraku :) Na narážky odpovídat nebudu, protože si to nezasloužíš ty jeden nerváku :)
>>>>>>>>>>>
Mates5485
před 1 hodinou
Kallistratos vidím,že si slniečkarský liberál a podporovateľ islamu a imigrantov tak isto nevolil si náhodou čaputovú ? Keď budú chodiť imigranti tu na slovensko nezabudni ich pozvať do domu svojho či bytu či čo máš láskyplný dôchodca.
Kallistratos vidím,že si slniečkarský liberál a podporovateľ islamu a imigrantov tak isto nevolil si náhodou čaputovú ? Keď budú chodiť imigranti tu na slovensko nezabudni ich pozvať do domu svojho či bytu či čo máš láskyplný dôchodca.
Segal likes this.
Blahopřeji bratrům Slovákům ke zvolení prezidenta jejich republiky! Ať už se to někomu líbí nebo nelíbí je třeba se s tím smířit a začít vycházet z toho co je a věřit tomu, že Slovensko se bude třeba překvapivěji rozvíjet jinak než doposud. A věřící? Ti by se měli za vrchnost modlit, jak je v Písmu psáno, a pracovat i v politické sféře k prospěchu pravdy a úcty ke každému lidskému životu. A musí …More
Blahopřeji bratrům Slovákům ke zvolení prezidenta jejich republiky! Ať už se to někomu líbí nebo nelíbí je třeba se s tím smířit a začít vycházet z toho co je a věřit tomu, že Slovensko se bude třeba překvapivěji rozvíjet jinak než doposud. A věřící? Ti by se měli za vrchnost modlit, jak je v Písmu psáno, a pracovat i v politické sféře k prospěchu pravdy a úcty ke každému lidskému životu. A musí se hlavně pracovat, ne řečnit. Takže věřím tomu, že řečí ubude a politických vášní také :) I když po pravdě řečeno - i zde v ČR, tzv. lepšolidi aneb kavárna jak se občas řekne, neustále něco komentuje a myslí si, že jen ona má právo na ten nejsprávnější názor... Ne, není tomu tak. A jsem rád za starého ještěra co máme :) Za současné politické konstalace je léta schopným atributem národní stability. Není neomylný a bezchybný, ale pořád lepší než jiné "antiverze".
Bude to boj proti tlaku nepriateľov BOHA.

zemavek.sk/hrdost-po-novoamericky/
Hrdosť po novoamericky

Foto: twitter

Ultraliberálna agenda, do ktorej patrí aj transgenderizmus, sa presadzuje po celom transatlantickom civilizačnom priestore čoraz asertívnejším spôsobom. Je vnucovaná prostredníctvom vplyvných lobistických kruhov, médií hlavného prúdu a záujmových skupín do všetkých sfér života. …More
Bude to boj proti tlaku nepriateľov BOHA.

zemavek.sk/hrdost-po-novoamericky/
Hrdosť po novoamericky

Foto: twitter

Ultraliberálna agenda, do ktorej patrí aj transgenderizmus, sa presadzuje po celom transatlantickom civilizačnom priestore čoraz asertívnejším spôsobom. Je vnucovaná prostredníctvom vplyvných lobistických kruhov, médií hlavného prúdu a záujmových skupín do všetkých sfér života. Odporovať ich nátlaku si nedovolia ani tie najvyššie politické kruhy, a to nielen zženštilej západnej Európe, zmäkčilej Kanade alebo Austrálii, ale ani v superveľmocenských Spojených štátoch. I tamojších mestách prebiehajú v poslednú marcovú nedeľu kultúrne a spoločenské podujatia, pochody a zhromaždenia k príležitosti Medzinárodného dňa zviditeľnenia transrodovej menšiny, či celkove transgenderizmu (International Transgender Day of Visibility).
Novodobé zmedzinárodňovanie
Ak nikto z pravidelných, ale i náhodných čitateľov Zem a veku nikdy nepočul o vyzdvihnutí 31. marca na deň zviditeľňovania transgenderizmu – a to dokonca medzinárodne, nemusí sa červenať od hanby, že nedrží krok s aktuálnym pulzom diania. Takáto aktuálnosť býva čoraz častejšie marketingovým produktom sociálneho inžinierstva, ktoré programovo podkopáva a búra tradície, zvyky a pravidlá.
31. marec slávili ako deň zviditeľňovania transrodovej menšiny po prvýkrát pred desiatimi rokmi iba príslušní študentskí aktivisti v Spojených štátoch. Zmedzinárodňovanie prebiehalo predovšetkým cez sociálne siete Facebook, Twitter, Tumblr a Instagram. Tie slúžili od počiatku ako platformy pre psychologické ovplyvňovanie más a stanovovanie parametrov toho, čo smie byť mysliteľné, žiadúce a v konečnej fáze povolené.

Vlajka transrodovej hrdosti
Zdroj: Wikipédia commons.wikimedia.org/wiki/File%3aTransgen…
S jedlom rastie chuť a celoamerické záujmové transgenderové združenie National Center for Transgender Equality vyvinulo tento rok nátlakové úsilie, ktoré očividne prináša ovocie. Ako uvádza portál opatrne konzervatívneho amerického spravodajského kolosu Fox News, združenie rozposlalo každému jednému členovi Kongresu vlajku transgenderovej hrdosti (Transgender equality flag) so žiadosťou, aby ju www.foxnews.com/politics/dem-offices-rep… pred vchodové dvere svojej kancelárie na oslavu „Týždňa zviditeľnenia transrodovosti“ („Trans Visibility Week“). Deň sa tým rozťahuje na týždeň a politicky uvedomelá angličtina sa obohacuje o ďalší novotvar.
Naprostá väčšina členov oboch komôr Kongresu plní bez odvrávania široko medializované požiadavky ultraliberálnych hnutí, združení a mimovládnych organizácií. Líšia sa len v miere svojho konformizmu. Aj tí s najohybnejšou chrbticou však narazili tentokrát na problém praktického rázu, pri ktorom hrozilo, že sa ocitnú medzi dvoma mlynskými kameňmi.
Kam do čerta strčíme tu vlajku, keď chýba miesto?“ Otázku tohto druhu, ktorú samozrejme nahlas takto neformulovali, si kládli mnohí asistenti zákonodarcov najmä v Snemovni reprezentantov, ktorá je početnejšia a liberálnejšia než Senár, keď hľadali miesto pre darovanú vlajku. Pred vchodovými dvermi do pracovní sú v stenách zamontované nástavce na tri vlajky. Na ľavej strane pre jednu – hviezdnatú a pruhovanú vlajku USA. Na pravej strane pre dve, ale tradične osadené.
Uhnite, vojnoví zajatci!
Všimnime si na pravej strane tú, ktorá bola v mnohých prípadoch obetovaná oslavovaniu transgenderizmu. Na základe viacerých uznesení Kongresu ide o vlajku vojnových zajatcov. To je hovorové pomenovanie pre en.wikipedia.org/…/MIA_Flag, čiže vlajku na počesť vojnových zajatcov (Prisoners of War) a vojakov, ktorí ostali nezvestní (Missing in Action). Je dôstojná, čiernobiela a zobrazuje siluetu vojaka (menovite en.wikipedia.org/…/MIA_Flag) s pozadím symboliky strážnej veže a ostatného drôtu. Text bielymi písmenami na čiernom podklade znie „You Are Not Forgotten“ („Nezabúdame na vás„). Vlajka sa medzi občanmi Spojených štátov teší hlbokému uznaniu.

Vlajka vojnových zajatcov a nezvestných vojakov
Zdroj: Wikipédia
commons.wikimedia.org/wiki/File%3aUnited_S…
Ann Kirkpatricková, členka Snemovne reprezentantov zo štátu Arizona, vyriešila dilemu, kam so štvrtou vlajkou, keď chýba pre ňu nástavec, podomácky, s praktickou vynaliezavosťou matky dvoch detí. Na dvere natiahla šnúru, aby na ňu povesila transgenderistickú trikolóru. Pôsobilo to trochu úsmevne, ako kus vyveseného prádla. 69-ročnej dáme to ale umožnilo vyhnúť sa momentálne príšerne obávaným obvineniam z transfóbie a zároveň nesiahnuť na úctyhodnú vlajku vojnových zajatcov. Tu je zobrazenie tých dverí pani poslankyne z jej Twitteru.

Vlajka transrodovej hrdosti na šnúre na dverách pracovne poslankyne Ann Kirkpatrickovej
Zdroj: Twitter poslankyne
twitter.com/search
Mnohí poslanci (alebo ich asistenti) pristupovali k vlajke vojnových zajatcov dosť bezohľadne. Vytiahli ju z nástavca a vopchali do neho na celý týždeň trojfarebnú vlajku transgenderizmu. Americká tlač priniesla zábery vchodových dverí kancelárií poslancov, ktorí tak ustráchanecky preukazovali ultraliberálnu politickú uvedomelosť. Tu je pohľad na vchod do kancelárie poslanca Pete Aguilara, tiež člena Demokratickej strany zo štátu Kalifornia.

Kancelária poslanca Pete Aguilara
Zdroj: The Washington Free Bacon
freebeacon.com/…/dem-offices-rem…
Dá sa predpokladať, že tohtoročná submisívnosť amerických zákonodarcov povzbudí aktivistov transgenderizmu, aby stupňovali svoje požiadavky. Budú sa o rok dožadovať umiestňovania svojej vlajky nielen pred vchodové dvere do kancelárií ale aj jej vyvesovania z kancelárskych okien poslancov?
Segal likes this.
Verka
Homouš Bezák vylezl z kláštera. Čaputka ho jmenuje kardinálem.
Tys Verko viděla lékařskou zprávu? Že tě z pomluv huba nebolí :)
Nevidela jeho,ale skôr tvoju lekársku správu,že si na hlavu.
Bravo Matýsku, čím dál lepší :))
Coburg
Bude to hlavne boj nie proti Čaputovej, ale proti Bezákovi, Halíkovi a ďalším zradcom katolíckej Cirkvvi.
Ale no tak.... Kdo bojuje a zapomíná milovat, naběhne si sám na meč...
Mates5485 likes this.
Kallistratos slniečkarský podporovateľ zvrátenosti a ohavných veci.
Tak za prvé ťuňťo, k tzv. sluničkářům a kavárníkům nepatřím a za druhé, už si konečně vymeť z hlavy to nedozrálé ovoce puberty. Pak se nediv, že nemáš babu, když kecáš jen hlouposti na netu :) Kdo by takového chtěl...
A na závěr - nenutím tě, to pochopit... ale vesele piš dál, když ti to pomáhá :)
Najväčšie vrece peňazí zvíťazilo. Extrémistická zástupkyňa bojového ateizmu Z. Čaputová nemá podporu ani štvrtiny voličov. Stala sa prezidentkou s historicky asi s najslabším mandátom
Neomarxisti, ultraliberáli a extrémistickí zástancovia bojového ateizmu sa radujú z víťazstva Z.
Čaputovej. Video: I. Štefunko, volič SMERu – SD na schôdzi starých, zarytých komunistov, zgrupených po roku 1989 okolo SDĽ, odkiaľ pochádza aj Róbert Fico
One more comment from Anton Čulen
Dufam, ze si najme aj T. Halika. Inak to uz je na laicizaciu. Vatikan by mal zakrocit, ak je to naozaj pravda!!
Moc pěkné Matýsku, zase jsi se díval na pohádky, ten červený chlapík s vidličkou asi dost posiluje a má rád kérku? Jen bych tě rád seznámil s jedním citátem Bible: "Nedej se přemoci zlem, ale přemáhej zlo dobrem." Je to závěrečný 21. verš z 12. kapitoly Římanům, která je velmi, velmi podnětná... Já se s tebou nemusím dohadovat, ba ani se vysmívat. Jsi prostě ještě mladý a blbý, tak to je :) Ale …More
Moc pěkné Matýsku, zase jsi se díval na pohádky, ten červený chlapík s vidličkou asi dost posiluje a má rád kérku? Jen bych tě rád seznámil s jedním citátem Bible: "Nedej se přemoci zlem, ale přemáhej zlo dobrem." Je to závěrečný 21. verš z 12. kapitoly Římanům, která je velmi, velmi podnětná... Já se s tebou nemusím dohadovat, ba ani se vysmívat. Jsi prostě ještě mladý a blbý, tak to je :) Ale věřím, že budeš-li milovat, opravdu milovat Pána Boha, že takovým tupcem nezůstaneš. Dobrou noc :)
Mates5485
Píšem presne o tom čo ťa vystihuje. Ty sa nezmeniš to mi je jasné. Starý dôchodca čo vie len otravovať a buzerovať.
Barbarin likes this.
Ale já se přítelíčku měnit příliš nehodlám... Většinou se ale nadutí náfukové naparují a pak splasknou jako vzducholoď Italia :) Ve slovech silní, v duchovní či fyzické muskulatuře bída :) Ach ten internet... Ale jak říkám - dobrou noc :)
Mates5485
Ja nahnevaný nie som, ja som v kľude a človek má odpúšťať a modliť sa za nepriateľov ako si ty aby ten zlý duch odišiel.
Barbarin likes this.
To dokazuj především sám sobě Matýsku. Tam u sebe v duši se potkáváš s Pravdou, která tě bude ostře soudit za každé slovo, ale i bezvýhradně milovat za slova jiná a také za činy... Ale Bůh není jakýsi žalářník, soudce ani dráb co mává bičem.... byť to někteří zjevně potřebují. Do třetice - dobrou noc :)
Mates5485
Najprv si prečítaj čo píšeš a potom píš o druhom niečo lebo vyzerá to tak,že chyby v sebe nenájdeš nikdy lebo sa považuješ za dokonalého a za svätca a druhý je pre teba odpad. Pozri sa ešte raz na obrázok, ktorý som vložil čo ťa ovláda v skutočnosti.
Z teba ide úplná namyslenosť, pýcha a skazenosť + zvrátenosti.
Barbarin likes this.
Jejda Matýsku já mám chyb, přehršle :) Ale ty už konečně přestaň dělat nešikovného mentalistu, jinak se staneš dementalistou :) Začínáš být jako jedenáctiletý kluk co si něco dokazuje.... Je to nedůstojné.
Furt musíš mať posledné slovo,že ťa hlava a mozog nebolí s tvojich drístov čo píšeš. Musíš sa ukazovať jaký si dôstojný voči sebe a obhajovať sa. To robia pokrytci a pohania. Zrazu si stiahol nadávky aby si skrýval v sebe nenávisť voči druhému.
Jak říkám, raději si nehrej na mentalistu :)
Mates5485
To je tvoj postoj a keď si doma a kukáš sa sám do zrkadla.
apredsasatoci likes this.
Mates5485
Diablové ťahy falošní úsmev a klamanie iným do ksichtu,ale v skutočnosti nožík do hrude, prekrúcať a vysmievať to je všetko tvoja priorita.
2 more comments from Mates5485
Mates5485
Kallistratos ty nič nepochopíš vo svojom živote ani to,že načo žiješ staraj sa radšej o svoju dušu a rodinu hlavne klamár multinick čo si chcel už dávno odísť,ale diabol nikdy neodíde a musí podpíchovať a prekrúcať všetko hore nohami.
Mates5485
Ty nebudeš nikdy milé prekvapení lebo si modernisto. To ako v tej miestnosti na pokeci Ježiš ťa miluje plno pomätencov sa tvária,že sú ,,kresťania,, akože, len v skutočnosti sú sektári a podporujú jogu,meditácie,evolúciu, reinkarnáciu a rôzne svetské sračky a samozrejme rôzne uchylne nechutnosti ako ty človek z inej galaxie.
Po tom ti Matýsku může být prd. Nedomnívám se, že jsi vybavený některé věci pochopit, alespoň mne o tom neustále přesvědčuješ. Vztekat se jako křeček umí přece každý, zkus psát občas rozumněji a ne fundamentálně. Třeba budu mile překvapen :)
Mates5485
Kallistratos ja nehovorím o fotke,ale myslím o jeho šírení o bludoch,herezách a schizmatickom učení,ktoré hlása už veľa rokov aj chovaní a pridržiavaní sa svetských veci a hlavne podporovaní v satanských zákonov. Prekrúca evanjelium a nevie,kde je a čo je peklo,nebo a neverí na očistec.
apredsasatoci likes this.
Matýsku a apredsatoci - vždyť jste plní žluči!? Co to má být? Jedna fotka a prskáte ...
to so musis vydiskutovat s Bohom. ja nie som autor Pisma, vies? a cinevies?
Mates5485
Stal sa Božím nepriateľom Bezák sám si to priviedol a odpadol od viery.
apredsasatoci likes this.
bezak je uz davno Bozim nepriatelov. o bezaka je uz davno postarane.